Замість ринку хочуть збудувати багатоповерхівку, – як Сергій Надал брехав перед виборами

На ринку «Аляска-Тер» таки хочуть збудувати багатоквартирний будинок. Такий висновок можна зробити, переглянувши зміни, які підготувала міська рада на чолі з Сергієм Надалом до Генерального плану міста.

 Згідно Генерального плану м. Тернополя, який був розроблений ДП Український державний науково-дослідний інститут проектування міст “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя ізатверджений рішенням сесії Тернопільської міської ради № №5/37/11 від 10 серпня 2010 року земельна ділянка стосовно якої подаються пропозиції відносилась до торгівельних зон.

 

Як вбачається з пропозицій, які внесені ТОВ «Тернопільський міський ринок ЛТД» до проекту внесення змін до Генерального плану м. Тернополя та проекту корегування плану зонування м. Тернополя товариство пропонує змінити зону з Г-6 на Ж-4, яка передбачає на території змішану багатоквартирну забудову.

Нагадаємо, коли у серпні цього року (якраз перед стартом виборчої кампанії) підприємці ринку вийшли з протестом, Сергій Надал поспішив їх заспокоїти та повідомив, що міська рада  не надавала жодних дозволів на зведення багатоповерхового будинку із торговим комплексом на цій території.

За їхньою інформацією, згідно із дозвільними документами, там запланована реконструкція існуючих приміщень та облаштування додаткових торгових рядів. Існуючі приміщення лише осучаснять для покращення умов для підприємців та покупців. Таким чином, призначення ринку, як і його подальша діяльність на цій ділянці залишається незмінною та навіть збільшиться додатковими торговими рядами, – йшлося у заяві міської ради.

До речі, з підприємцями довгострокового договору так і не підписали…

Коментарі вимкнені.