Заступник голови РДА та сільський голова спокусилися на 4,5 тисячі доларів хабара

Прокурор області Іван Мельничук 15 лютого 2012 року порушив кримінальну справу за ч.3 ст. 368 КК України (одержання хабара) стосовно заступника голови РДА та голови сільської ради .

Дослідчою перевіркою, проведеною спільно з працівниками міліції, встановлено, що 1 лютого 2012 року 2 жителі області звернулись до сільського голови одного з районів з проханням про виділення земельної ділянки з правом викупу. Земля знадобилась чоловікам для будівництва складу біодобавок та комбікормових кормів.
Сільський голова пообіцяв прохачам посприяти у вирішенні питання щодо виділення землі . До обіцянки про сприяння долучився і заступник голови РДА.
Сільський голова оцінив свою «послугу» у 4 000 доларів хабара, а чиновник райдержадміністрації – у 500 доларів.
На виконання попередньої домовленості сільський голова 13 лютого 2012 року скликав та провів сесію сільради та надалі, разом із чиновником РДА оформили рішення цієї сесії про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки, загальною площею 0,11 га.
Після того як 14 лютого 2012 року сільський голова отримав від майбутнього власника земельної ділянки 4000 доларів США в ресторані райцентру, а заступник голови РДА одержав у службовому кабінеті 300 доларів США та 1600 грн. від іншого прохача, обох держслужбовців затримали правоохоронці.
Кримінальну справу розслідують у прокуратурі області, – повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області

Коментарі вимкнені.