Заступник міністра освіти про проект «100 кращих тернополян»

Пропонуємо нашим читачам познайомитись ще з одним кандидатом у список “100 кращих тернополян”. На нашу думку, ним є уродженець Тернополя Андрій Гевко.

1.     Вашу кандидатуру було висунуто тернополянами до участі в громадському проекті-праймерізі «100 кращих тернополян». Чи знали Ви про це та чи очікували таку підтримку, адже до фінального голосування допущені лише ті, хто набрав п’ятдесят та більше висунень?

Не знав і не очікував, оскільки вже 10 років мешкаю у Києві, а у Тернополі буваю тільки на свята та під час відпустки. А 50 то не так і багато…. Тато, мама, брат, кум, сват і вже 50.

2.     Яка Ваша думка в цілому про громадський проект «100 кращих тернополян»?

Думаю, що це хороша громадська ініціатива, яка буде стимулювати тернополян бути активними в громадському житті міста.

3.     Ми намагаємось знайомити читачів з номінантами даного рейтингу і тому пропонуємо Вам трішки розповісти про себе. Який Ваш основний рід занять? Які інші сфери інтересів? Хто Ви за професією?

Пластун і працюю в Міністерстві освіти і науки України.

4.     Яка Ваша думка про ситуацію в країні? Як вважаєте: країні та владі потрібен час на зміни та реформи, чи все ж при ефективному керівництві революція вже мала дати успішні результати?

Революція має відбутися в головах у кожного з нас. Порядок необхідно наводити у власному під’їзді та подвір’ї, а владу вибирати головою, а не серцем та емоціями.

5.     Що думаєте про поточний стан справ у Тернополі? Якщо варто щось змінювати, то що саме?

Якщо аналізувати ситуацію в місті як «заїжджого туриста», а у місті я буваю на рік разів зо 6, то можу сказати, що зміни в місті мені подобаються. Кожного разу я бачу, що відкриваються нові цікаві заклади, реконструкції майданів та вулиць, з кожним роком набережна тернопільського озера стає кращою, місто загалом чисте та прибране. Проблем теж вистачає, але мені більше подобається говорити про позитиви, а негативні речі необхідно виправляти не словами та «базіканням», а реальними діями.

 6.     Якби мали можливість звернутися до більшості тернополян, що б їм побажали чи запропонували?

Щастя, здоров’я та многая літа!:) Ставайте кожного дня кращими, навчайтеся і беріть приклад з позитивних та успішних людей, а негативні емоції відкидайте у смітник. Любіть Файне Місто, бо воно того варте!

Підтримати Андрія можна ТУТ

Коментарі вимкнені.