Заступник Міністра прибирав Тернопіль (фото)

Перебуваючи з робочою поїздкою на Тернопільщині перший заступник Міністра охорони здоров’я Олександр Качур долучився до заходів, які відбуваються рамках весняних акцій з благоустрою територій.Перебуваючи з робочою поїздкою на Тернопільщині перший заступник Міністра охорони здоров’я Олександр Качур долучився до заходів, які відбуваються рамках весняних акцій з благоустрою територій.

Разом з тернополянами він саджав дерева біля обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні, – повідомляє прес-служба ОДА.

Нагадаємо, що День довкілля в Україні почали відзначати з 1998 року. Історія цієї дати веде початок із 1972 року, коли у Стокгольмі відбулась конференція Генеральної Асамблеї ООН, присвячена тематиці «Довкілля». Стокгольмська конференція в майбутньому стала визначною подією в житті кожної людини, діяльність якої стосується екології. Адже саме на ній було створено екологічну програму ООН – UNEP (United Nations Environment Program), яка стала ідеологом проведення Всесвітнього Дня довкілля.

Коментарі вимкнені.