Жук Наталія і Маринін Святослав – гордість та майбутнє Тернопілля

У наш час для пересічного громадянина створення новітніх винаходів чи патентування ідей здається нереальним, але це можливо. Доказом є здобутки юних слухачів Тернопільського обласного комунального територіального відділення Малої академії наук України, які брали участь у ІV Всеукраїнській науково-технічній виставці молодіжних інновацій та творчих проектів «Майбутнє України».
Відвідувачі виставки-конкурсу мали можливість ознайомитися з учнівськими роботами за такими напрямами: електроніка та приладобудування; матеріалознавство та перспективні технології; машинобудування; інформаційно-телекомунікаційні системи та технології; екологія та ресурсозбереження; технічна творчість та винахідництво; робототехніка та робототехнічні системи.
Дипломи ІІ ступеня та грошові винагороди здобули Жук Наталія, слухачка секції фізики Заліщицької філії, і Маринін Святослав, слухач секції фізики міського відділення, які разом із 100 іншими здібними старшокласниками України демонстрували свої моделі і макети, здійснювали стендовий захист.
Наталя презентувала перспективний проект – сонячний ставок з пристроями, які використовують перепади температури у товщі води для отримання електричної енергії. Робота Святослава «Установка для дослідження динаміки нерівноважних термодинамічних процесів в рідинах» була також рекомендована членами журі та представлена на Всеукраїнському фестивалі «Sikorsky Challenge 2013».
Протягом виставки педагогічні працівники позашкільних установ мали також можливість відвідати майстер класи та лекції представників корпорації Intel в Україні Нанаєвої Т.В. та Мосякіної Н.Т.

Коментарі вимкнені.