Павло Табаков приїхав до Тернополя з Мартусею, Машкою та Софі

Павло Табаков Тернопіль Березіль новини Тернополя Погляд

22 жовтня у Тернополі побував переможець телешоу «Голос країни 2» Павло Табаков. На виступ талановитого співака прийшло чимало тернополян, тому зал «Березолю» був майже повністю заповнений.

Основою концертної програми  стали  пісні з однойменного альбому «Мій світ», який вийшов навесні під лейблом всесвітньовідомої компанії Universal Music Group. Не обійшлося на сольних виступах голосистого співака і без пісенних прем’єр: спеціально для туру Павло написав п’ять нових пісень. Приготував Павло і власний ексклюзив. Тернополяни  почули гру Табакова не тільки на його білому ексклюзивному роялі, а й на акордеоні та гітарі.

Павло Табаков співав не тільки української мовою, але й англійською, французькою.  Кожну пісню глядачі супроводжували  гучними оплесками. А особливо гаряче тернополяни сприймали пісні гурту «Queen». Піснею на біс стала – «Ти моя». Її з Табаковим співав весь зал. Приємною була згадка про тернопільську поетесу Мар’яну Савку, чию пісню співав Павло.

До Файного міста приїхав співак приїхав не сам, а  з Мартусею та Машкою – так лагідно Павло називав свої музикальні інструменти. Також він познайомив тернополян зі своїми дівчатами – Софі та Іванною та усім творчим колективом, організаторами. А з Софі він навіть дуетом заспівав пісню.

Павло Табаков побував у нашому місті вперше, але про його популярність у Тернополі свідчить чимало глядачів, які прийшли концерт. Сам співак сказав, що хоча у залі досить  холодно, але тернополяни настільки гарячі, що він може навіть скинути весь одяг.

Павло Табаков Тернопіль

Фото Юля Томчишин

Коментарі вимкнені.