Житель Тернопільщини став терористом за… 15 тисяч гривень!

Тернопільський міськрайонний суд, погодившись із позицією прокурора, заочно засудив 46-річного мешканця Тернопільщини за участь у терористичній організації. Процесуальне керівництво та підтримання державного обвинувачення у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України (участь у терористичній організації) здійснювалось прокуратурою Тернопільської області.

Державним обвинувачем доведено у суді, що наприкінці 2014 року житель Тернопільщини добровільно вступив до терористичної організації «ДНР», де отримав зброю, військову форму із символікою «ДНР» та обрав собі позивний «Німсон».

Упродовж 2015-2016 років він неодноразово брав участь у збройних сутичках із ЗС України, у тому числі у бойових діях поблизу села Нікішиного Шахтарського району, захоплення міста Дебальцевого та інших населених пунктів Донецької області, а також здійснював заходи щодо утримання займаних позицій.

Перебуваючи у складі військових підрозділів терористичної організації «ДНР» одержував щомісячне грошове забезпечення в сумі еквівалентній 15 000 гривень.

Вироком суду бойовика визнано винним у скоєнні злочину за ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації) Кримінального кодексу України. Йому призначено покарання у виді 14 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Коментарі вимкнені.