Зірковий студент Тернополя зняв новий кліп на дуже серйозну пісню

Відомий український співак, тернопільський “віповець” Аркадій Войтюк зняв новий кліп на пісню «Алло – Алло». Композицію поки не чув ніхто з прихильників, так як ця пісня вийде вже зовсім скоро в дебютному альбомі учасника конкурсу «Нова хвиля 2013» Аркадія Войтюка. Назва альбому екс – учасник шоу «Х – фактор» поки тримає в таємниці, але от як він коментує зйомки кліпу, який він разом зі своєю командою знімав у Львові на минулих вихідних.
–  В цій пісні, в цьому кліпі, думаю, багато хто знайде себе і побачить своє життя. Герої цього кліпу відображують те, що відбувається у сім’ях, де немає грошей, а кохання згодом проходить,  – говорить Аркадій Войтюк.
Велика частина зйомок проходить в одній з львівських квартир, де кожен день одна й та ж картина – чоловік п’є з друзями на кухні, а дружина намагається тягнути на собі сім’ю і заробляти гроші на безхмарне існування.
Аркадій Войтюк хотів би максимально підкреслити, що навіть якщо в парі є любов, але є така обставина, як відсутність грошей, не варто складати руки і думати, що любов все переможе, особливо це стосується чоловіків.
–  Ця пісня серйозна і піднімає гострі моменти нашого повсякдення, а от зовсім скоро я буду знімати ще один кліп, але вже у Києві. Після моєї участі у конкурсі «Нова хвиля 2013» я вирішив, що треба рухатись вперед з ще більшою силою і ніколи не зупинятись, – коментує Аркадій Войтюк.
У кліпі на пісню «Алло – Алло » Аркадію Войтюку відведена роль спостерігача, а от головними героями є сім’я на межі розлучення.
Зовсім скоро кліп можна буде побачити на головних каналах країни, а також у всесвітній мережі.

Коментарі вимкнені.