Тернополяни покарають хамовитих таксистів “Чемпіона”

Учора «Погляд» повідомляв, що відомий у Тернополі підприємець, організатор масових заходів Володимир Пасяка став жертвою інциденту з водієм таксі. Намагаючись отримати коментар від керівництва таксофірми, чи дійсно такий випадок мав місце, і чи дійсно водій в даній ситуації був неправий, журналіст «Погляду» двічі телефонувала у диспетчерську службу таксі «Чемпіон» . Адже за словами потерпілого, саме водій цієї фірми поводив себе неправомірно та навіть ударив його. Але обидва рази диспетчери обіцяли передати номер телефону журналіста директору. Мовляв, той сам передзвонить, оскільки надавати журналістам особисті номери телефонів керівництва, не мають права. Але минула неповна доба, а відповіді від «Чемпіона» ми досі не отримали. Складається враження, що або диспетчери «прикривають» свого колегу-водія і не повідомляють директору про те, що його думка важлива для журналістів. Або своїм мовчанням керівництво фірми дійсно стверджує факт неправомірної і недопустимої поведінки свого працівника.

Ця подія набрала чималого резонансу в Тернополі. Тернополяни активно коментують даний випадок.

Так наш читач пише, що мав рік тому не приємну ситуацію, з таксі “Чемпіон”.

В результаті – таксист також погрожував викликати “підмогу”, але оскільки я був тверезий і оцінивши ситуацію – ми за межами міста і я з 2-ма дівчатами, то ми без розбірок розійшлись. але після того я не користуюсь послугами “таксі Чемпіон” – і Вам не раджу.”

Максим Черкашин теж радить у таких випадках з хамами боротись гривнею.

“Це ще раз підтвердив випадок, який трапився з моїм другом Володимиром Пасякою, який скористався послугами таксі фірми “Чемпіон”. Якщо коротко, то його з дружиною та другом з Одеси хамський водій з 30-ма колегами трішки побили, не говорячи про словесні образи. Детально про події інциденту вже написали наші ЗМІ. Я розумію, що робота у водіїв важка та нервова. Але ж керівництво фірми могло просто вибачитись перед пасажирами, а не погрожувати їм, щоб вони не розповідали про інцидент у ЗМІ. Нехай правову оцінку інциденту дають працівники МВС. Я ж, у свою чергу, принципово не буду користатись послугами фірми “Чемпіон”.

-1 thoughts on “Тернополяни покарають хамовитих таксистів “Чемпіона”

  • 14:17 | 14.11.2013 о 14:17
    Permalink

    ТА ЧЕМПІОН то зачмирене таксі – його не бойкотувати треба , а ліцензію забрати !!!

Коментарі вимкнені.