Тернопільський Wikileaks повернувся: уже є перші списки зрадників

списаок зрадників тернопільська область

 “Погляд” нещодавно писав, що діюча влада активно скуповуватиме голоси виборців на Тернопільщині. Щоб боротися з цією ситуацією, Об`єднана опозиція планувала вивішувати списки людей, які продали свої голоси, на кожному під`їзді, у кожному будинку. Обіцяних списків не має, проте на форумі Файного міста опублікували перелік імен, які продали свій голос одному з кандидатів.

“Мені особисто довелося працювати в штабі даного кандидата, і до моїх рук потрапив дуже цікавий документ – це список виборців по 164 округу, які готові продати свій голос на підтримку …”, – повідомляє дописувач на форумі!

Посилання на файл http://www.ex.ua/view_storage/365355078685

Нагадаємо, що схожа ситуація вже мала місце кілька місяців тому. Списки потенційних клієнтів Партії Регіонів близько двох місяців «висіли» на Форумі файного міста. Ситуація набула розголосу та зацікавили міліцію лише після оприлюднення цих даних на сторінках тернопільських інтернет-видань. Однак авторів цих «чорних» списків так і не знайшли.

Звичайно ж, такі дії є очевидним порушенням законодавства, але, вочевидь, чи не єдиним методом опротестувати купівлю голосів, яка активно триває на Тернопільщині.

-1 thoughts on “Тернопільський Wikileaks повернувся: уже є перші списки зрадників

 • 12:25 | 28.10.2012 о 12:25
  Permalink

  Списки реальні. Прочитала по моєму селі – бачу, що якраз ті, про кого говорять, що їх купили. Так що можна вірити. Суки, продалися за 150 гривень! Крім того, по тому ж селі в списках є малолітні діти, що означає, що і 2менеджер”, який купував голоси, підзаробив. А потім спишуть на те, що люди не прийшли, чи прголосували не так…

 • 12:29 | 29.10.2012 о 12:29
  Permalink

  Цікаво працюють журлалісти якщо друкують інформацію, попередньо її не перевіривши. Я і мої родичі попали в цей список так званих “зрадників”, проте ніхто з нас ніяких грошей за свої голоси не брав, причому що саме смішніше – голосували далеко не за даного кандидата чи політичну силу яку нам приписали. Ситуація просто обурює своєю наглістю і виникає бажання поговорити віч на віч з людиною яка так вміло стверджує що списки правдиві. Дивує також сама наявність прізвищ людей і реальних вулиць, на яких вони проживають. Хто і кому дав право викидати це все в мережу?

 • 19:47 | 29.10.2012 о 19:47
  Permalink

  Що це х…ня перепрошую!!! перед тим як публікувати щось, шановні «редактори». ві б спочатку поцікавились достовірністю інформації, а не все підряд дублювали з форуму.

  1. Тут є люди які в житті б за регіони свій голос не продали, як за ідеологічним так і за матеріальним принципом.
  2. Ви подивіться на дати добавлення в списки цих людей. Це місяці липень-серпень, про який підкуп могла вестись тоді мова?? максимум що це може бути, це примарні плани на цих людей, але аж ніяк не їх згоду на це (див. пункт один)
  3. Слід запитати автора списку де це він працював, що дістав такий «цінний» список.

  Шановні редактори: будьте професійними, і не перетворюйте видання на, перепрошую, поми…ну яму, дешевих пліток.

Коментарі вимкнені.