Тернопільські судді не вміють рахувати – відбулось друге судове засідання за позовом ГО “Асоціації споживачів житлово- комунальних послуг”

Після двохмісячної перерви, за позовом громадської організації “Асоціації споживачів житлово- комунальних послуг” до КП ” Тернопільміськтеплокомуненерго”, де третьою стороною в справі є Тернопільська міська рада, відбулось друге судове засідання. Про це розповідає голова організації, депутат міської ради Петро Ландяк.

  • Нагадаю, ми вимагаємо від тепловиків провести законний і обгрунтований,за своєю суттю, перерахунок мешканцям Тернополя за послуги опалення, за період з 10 жовтня по 18 грудня 2015 року. Додатково інформую, що навіть Міністерство Регіонального розвитку, в чиїй компетенції є комунальна сфера, направило нам відповідь на наше звернення, в якому вказує про необхідність проведення такого перерахунку за період з 1 по 18 грудня, а за період з 10 жовтня по 30 листопада вказує, що тепловики мають право зробити споживачам перерахунок в тому випадку, коли обсяг виробленого ними тепла є меншим, від розрахункового у тарифі. Так ось в місті Києві зробили перерахунок з 1 грудня без судового розгляду, а в нас поки що не хочуть та впираються. Відносно обсягу генерованого комунальниками тепла, то він в жовтні-листопаді минулого року, є реально значно меншим розрахункового, адже при розрахунку тарифу брали середньодобову температуру зовнішнього повітря “мінус” 0.5 градусів за Цельсієм, а фактично середньодобова температурав жовтні була більшою 6- ти градусів тепла, а в листопаді на 4.4 градуси вище нуля.
    Тому тепловики виробили значно менше тепла ніж є в розрахунку тарифу. ( Реальні цифри економії тепловиків я подам найближчим часом. )
    В правовій державі я б навіть не сумнівався в повній нашій перемозі в судовому засіданні! Ось
    , що вирішить суддя, не знаю? Хоча мені дуже важко повірити, як він може не прийняти рішення провести перерахунок хоча б мінімально так, як це зробили в місті Києві , тобто з 1 по 18 грудня 2015 року, а не так як у нас лише 19 грудня.
    А ми крім цього, ще маємо право на апеляцію!!!

Коментарі вимкнені.