Кабмін скоротив у рамках люстрації 26 000 чиновників! та Дві файні новини з Тернополя. Підсумок дня від Дзвінки Торохтушки

Доброго вечора, дорогі файномістяни!
Надворі суботній вечір, тож новини , мабуть, теж вихідний отримали, але трішки їх назбиралось.

1. В рамках самміту G19 , всім відоме х@йло, навішувало лапшу на вуха бундесфрау Меркель. З приводу позиції РФ щодо України. Не знаємо, що про це брехло вкотре подумала бундесфрау, але наша думка незмінна: х@йло має зайняти правильну позицію з точки зору стратегії, безпосередньо на нашому кордоні і отримати смачний тактичний пендель від України. Щоб і духу його тут не було!

2. Те саме сказав йому сьогодні Прем’єр-міністр Канади, коли змушений був, у рамках етикету, потиснути брудну кацапську лапу. “Как?”- возмутився х@йло. “Якось гоу хоум!”- лаконічно відповів канадський прем’єр і продемонстрував х@йлу вектор проукраїнської політики Канади.

3.Одразу після цього в х@ла стався нервовий напад і він почав волати з усяких трибун і у всі підставлені мікрофони, що Х@йлостан в ліце Газпромбанка повинен терміново забрати в України 3 млрд кредитів. І про те, що Захід підриває економіку України, обмежуючи діяльність грошових х@лоустанов Росії. Мовляв, українці не матимуть де тримати гроші. Ото маразм у людини! Та ми, якщо не стане трьохлітрових, злиємо вино, перекладемо вогірки – і триматимемо наші кровні в 10-літрових…

4. Президент ПП легким розчерком пера підмахнув особливий Закон про особливе позбавлення особливого статусу окремих особливих районів Донбасу. Не уточнив лише, чи можна відтепер цих, особливих громадян, вважати офіційно неповносправними.Треба, мабуть, подання Мінохорониздоров’я.

5. Прем’р Яценюк (от же ж мрійник) заявив, що Кабмін скоротив у рамках люстрації 26 000 чиновників. Кияни, там черги на Біржі праці є? Чи то люстровані чиновники так і лишились в люстрі?

6. А в нашому файному місті найфайніші дівчата влаштували променад вулицями. В літніх сукнях. Назбирали на пошиття бушлатів для бійців АТО майже 14 000 грн. за дві години ходи по файному місті. Спасибі!

7. І найприємніша новина суботи. Додому з передової повернулись на відпочинок четверо “залізних кіборгів”. Дякуємо, хлопці за те, що ви є! Детальніше про це “Погляд” ще напише…

Коментарі вимкнені.