Після нового мультфільму, думаю, комусь знов захочеться в мене стріляти, – Ірена Карпа (відео)


Навіть не в п’ятницю, у понеділок 13-го інтернетом поширилася страшна чутка – улюблену багатьох письменницю, співачку, журналіста Ірену Карпу засудили на розстріл та штраф в розмірі 50 тис. російських рублів. Причина – на так званому міністрі культури ЛНР Ірині Філатовій згоріла шапка. Мабуть, разом з перукою, бо жіночка дуже сі взлила, коли подивилася мультик авторства Ірени Карпи «Ватніца-мутант».

Не забарилася Ірина Філатова відповісти Ірені Ігорівні відразу в офіційному документі, який фігурує на численних інформаційних сайтах за її підписом. Власне обурило пані міністра те, що вона впізнала себе на фото (!) в мультику (з пляшкою алкоголю на мості). Сама Ірина Філатова добре відома інтернет простору відвертими фото, які вона виставляла на власній сторінці в соцмережі ВКонтакте. Як наслідок, Ірина Філатова офіційно вимагає розстрілу Ірени Карпи + фінансову компенсацію за моральний ущерб 50 000 рублів.

Що думає з цього приводу «підсудна» ми запитали у неї самої:

Ірено, якою була твоя реакція, коли дізналася про погрозу розстрілу і такий нескромний штраф?

— Ну, ржала, навіть плакала від сміху. Після цього відразу подумала про наступний мультик, який ще не потрапив в ефір. Саме коли я записувала третю серію, навіть мій звукач Артур відверто був подивований правдивістю зображуваного. Після цієї серії, думаю, комусь знов захочеться в мене стріляти. Тому їм треба визначитися, хто буде стріляти, шоб часом не побилися за це, бо в ЛНР і так многа чєловєчєскіх жертв.

У мультику насправді не звучало імені «потерпілої». Головну героїню навіть звати Штепа.

— Це заслуга художника, який вдало, мабуть, влучив в образ.

Ти будеш коментувати офіційний документ, який Філатова поширила у соцмережах?

— Я не визнаю жодного ЛНР чи ДНР, тим паче будь-які їхні позови.

Розкажи, будь ласка, як зявилася ідея робити такий мультфільм?

— Подібні дві серії уже були створені раніше. Згодом під час шоу Кісєльова мене запитали, чи не було б цікаво писати мультики надалі. При чому запропонували повний карт-бланш, без цензури і т. д. Так з’явилася тема ватніків. Я завжди хотіла писати мультики. Моя мрія здійснилася, і їх навіть дивляться.

Навіть в ЛНР у такий неспокійний час у когось є можливість переглядати мультики…

— Так, в підвали вай-файчик добивається.

Коли глядачі побачать наступну серію «Ватніка»?

— У п’ятницю, 17 жовтня.

Спеціально для “Погляду” Ірина ЮРКО

Коментарі вимкнені.