“Росія вже давно не слов’янська країна і, тим паче, не християнська”

Увага, ненормативна лексика

Телефонує ворог. Генерал армії РФ. А по сумісності – друг мого дитинства, який у 1980 як закінчив восьмирічку, як потелепався по військових училищах, по гарячих точках, по казармах, то й дотелепався до генерала, керівника одного з військових округів.
Останній раз бачилися у 2005-му, на зустрічі випускників.
– Чому ви не наступаєте? Чому топчетеся, як віслюки на гімні, хохли єбані?! В штани наклали? Чи вам приємно дивитися, як ми серемо і счимо на вашу землю?
– Отам, де серете і счите, ви позначили територію, де ми вас закопаємо, кацапи йобані. А я, коли до тебе доберуся, зроблю з твого черепа нічний горшок.
– В пам*ять про наші дитячі роки?
– Шо ти, як той гусак, гегочеш?
– Просто я дуже радий тебе чути.
– Він радий мене чути! Ти краще скажи, як ми будемо воювати? Шо там намислив ваш хуйло?
– Воювати?! З ким? З ким ти тут, блядь, збираєшся воювати? На Кавказі – одно звєрйо! Дєдовщина – мама моя! Приходить чурка в частину, а руский офіцер, старлєй чи капітан, боїться слово йому сказати. Бо буде йти офіцер додому, а його в місті перестрінуть чуркині земляки, посадять в машину і все популярно пояснять.
В Москві, в Пітері – взагалі все по-європерськи, все через зад: офіцери продають молоденьких солдатиків підарам за грубе бабло, а ті возять їх по саунах і в очко трахають.
– Класна у вас армія. Шо ж ви так довго пизділи “красная армія, красная армія”, коли насправді вона у вас голуба?
– Ато! У нас у Забайкаллі ще не то! Популяція якутів і бурятів зростає в геометричній прогресії. Заходять китайози на нашу територію маленькими групами, по мільйону осіб в день, купляють собі російські паспорти і стають якутами та бурятами. Росія вже давно не славянська країна і, тим паче, не християнська. Росія дивиться на Америку, на колір шкіри їхнього президента і жахається. Це її чекає вже через якихось 10-20 років. Російський цар надьожа – вузькоокий вахабіт. Уявляєш? Тому 5-10 мільйонів білих рабів з України проблему не вирішить, але хоч якось допоможуть вирівняти етнорелігійний баланс.
– І чого це ви раптом так піклуєтесь про власну генетику? Від самого початку ви були ординцями, потім, за рахунок київської крові і сперми, отримали європейські пики, а зараз знову станете азіатами, тобто повернете собі свій первісний стан.
– Я – українець. І я ще лемко. Жи бись знав.
– Так. Ти лемко. Мало я тебе пиздив у школі на великій перерві.
– Малчать, рядавой. Чи ти у нас хто? Замкомбата? А я – генерал!
– На х*ю я бачив таких генералів.
– Я 34 роки внєдрялся в генштаб ворога.
– Штірліц грьобаний.
– Воюйте, сцикуни. Немає Росія ніяких збройних сил, ніякої армії. Та й самої Росії – братньої, славянської, християнської, якщо чесно, – вже давно немає. Воюйте. Я вам здам усе Забайкалля. Та шо там Забайкалля. Весь Далекий Схід буде ваш.
– Ало? Ало? Ало?
Не чує. Перервався зв*язок.
А класно було б. Якби…

Борис Гуменюк

Коментарі вимкнені.