Що робить “Правий Сектор” з добровольцями із Західної України (відео)

Журналіст Телеканалу новин “24” Ірина Вовк побувала в одній із найгарячіших точок АТО – в неприступному донецькому аеропорту та поспілкувалася з славнозвісними героями-“кіборгами”.

Бійці “Правого сектора” розказують, хоч багато з них із західної України та все життя розмовляли українською мовою, часто переходять на російську в спілкуванні з місцевим населенням.

Серед “кіборгів” – чоловіки зі всієї України, а також громадяни Білорусі, Грузії і навіть Росії.

Влада допомагає лише словами, кажуть бійці і додають, всім, що мають, завдячують волонтерам.

Ми відвоювали кілька одиниць зброї – цим зараз і воюємо. Маємо лише одні зареєстровані пістолети, які нам вручив Турчинов, – розповів один з бійців.

Терористи намагаються влучити по позиціях “кіборгів”, але часто їхніми об’єктами стають житлові квартали. Так, нещодавно під обстріл терористів потрапив музей зі старовинними музичними інструментами. Та завдяки чоловікам “Правого сектора” раритет вдалось врятувати – зараз більшість інструментів у музичних закладах Харківщини.

Мені довелось побувати серед “сепарів” і на власні вуха чув, як вони нас “кіборгами” називають. Але як би нас не називали – ми в першу чергу українці, що захищають свою землю, – наголосив один з чоловіків.

Ще один з героїв розповів, терористи не наважуються дуже близько підходити до аеропорту.

Бояться за своє життя. А ми тут не за гроші – ми нічого не боїмось, – додав боєць.

Коментарі вимкнені.