Як стати керівником “Правого Сектора”. Поради

Поради від Марусі Звіробій
Командира 11 ЗБАТУ ДУК “Правого Сектору”

1. Беріть на себе особисто відповідальність за все, що робиться в Україні.

2. Беріть на себе відповідальність за дії кожного вашого бійця. Якщо бієць веде себе недостойно – ви щось робите неправильно і приділяєте мало уваги спілкуванню з особистим складом.

3. Чистіть власні ряди. Покидьків нещадно викидати з своїх лав, аби не кидати тінь на справді порядних людей, що працюють у ваших лавах.

4. Кожен член організації своїм словом чи ділом несе відповідальність за всіх інших правосекторівців. Тому має бути попереджений про наслідки його дій, що можуть зкомпрометувати побратимів.

5. По можливості робіть загальні збори і збори керівників підрозділів. Обмін інформацією зробить діяльність ефективнішою. Всі будуть на одній хвилі.

6. Ви маєте працювати більше за інших та показувати власним прикладом скільки треба витрачати часу та натхнення на досягнення спільної перемоги.

7. Втілюйте ініціативи свої та колег щодо будь-якої допомоги в боротьбі за українську волю. Делегуйте задачі, довіряйте вашим побратимам втілення окремих питань. Разом більше та швидше зробите. Не намагайтесь усе зробити самотужки, бо справа рухатиметься повільно.

8. Не залицяйтеся до влади, пам’ятайте – ви завжди будете в опозиції! Ви маєте контролювати дії влади, аби вони не шкодили українському суспільству. Тому будь-які державні органи тримайте на відстані, бо упхаєтесь в кумовство і будете ним зв’язані по руках, коли треба буде вимагати від держслужбовців справедливості. За вами люди і ви їм цього панібратства не поясните.

9. Не продавайте людей, які вам довіряють!!! Тим, хто запропонує вам гроші за ваших бійців чи прихильників, за кришування бізнесу, за “качєлі” та договорняки – дайте в рило. За вами стоїть величезний рух, ви не маєте права замарати честь такої кількості патріотів.

10. ВІРТЕ У СВОЮ ПЕРЕМОГУ і в це повірять інші, і ПЕРЕМОГА БУДЕ ДЛЯ ВСІХ!

https://www.facebook.com/zvirobij

Коментарі вимкнені.