500-кілограмовий коровай від сім’ї відомого аграрія Петра Гадза став родзинкою свята Підзамочківського замку

За сприяння відомого аграрія та мецената Петра Гадза у селі Підзамочок, що на Бучаччині, відзначали масштабне «Свято у Старому Замку», яке відбувалося уже вчетверте.
Розпочалося свято з екскурсу в історію Підзамочківського замку, яку розповіли учасники місцевого театрального гуртка. Задля підсилення колоритності спікери переодяглися у старовинні костюми. Родзинкою святкування став коровай, яким пригощала родина Петра Гадза. Українська випічка важила понад 500 кілограмів. Окрім того, на святі пригощали яблуками з фермерського господарства «Гадз», медом та молоком із ТзОВ «Бучачагрохлібпром».
 – Цьогоріч Петро Іванович Гадз та вся його сім’я максимально причинилися до організації «Свята у Старому Замку». Пан Петро став генеральним спонсором святкування. Він замовив нам коровай, вагою 510 кілограмів, який спекла його дочка Оксана та онучка Лілія Прокіпчук. Петро Гадз особисто намащував випічку медом, додавав яблука та молоко і пригощав гостей. Відпочити вдалося усім поколінням: старші слухали чудові мелодії, ласували шашликом, а молодші – розважалися на атракціонах, яких було вдосталь, –  ділиться головний режисер свята, директор Підзамочківського БК Ганна Ковалишин.
До слова, відомий аграрій Петро Гадз допоміг організувати не лише смачну частину святкування, а й музикальний супровід. Гостей «Свята у Старому Замку» розважала лауреатка всеукраїнських і міжнародних пісенних конкурсів лемківської культури України і Польщі Леся Горлицька. Також вечір відпочинку урізноманітнили виступи народного аматорського вокального ансамблю «Більчанка» і колективи Підзамочківського та районного Будинків культури.

Коментарі вимкнені.