Антимонопольний комітет оштрафував та забанив двох тернопільських підприємців, які розпиляли мільйон

Адміністративна колегія Тернопільського обласного тервідділення Антимонопольного комітету оштрафувала підприємців Анатолія Ящука та Володимира Цебрія на 26,7 тис грн. за антиконкурентні дії на торгах. Про це написали «Наші гроші. Львів» з посилан6ням на рішення, яке опублікували на офіційному сайті тернопільського АМКУ.

Йдеться про участь Ящука та Цебрія в закупівлі щебеню Лановецькою міською радою за 1,1 млн грн.

Про змову учасників «Наші гроші. Львів» написали щев червні 2018 року. В цій закупівлі змагалися підприємці Володимир Цебрій та Анатолій Ящук, з яким замовник підписав договір.

Журналісти  повідомили, що в обох учасників були однаково оформлені документи, які замовник вимагав у довільній формі, наприклад, довідка про відсутність судимості. Окрім цього, конкуренти завантажили однаково складені відомості про підприємців. Усі документи містили аналогічний текст, а також аналогічні помилки.

Ящук та Цебрій зустрілися на торгах вперше. До цього часу жоден з них не брав участі в тендерах.

Після цієї новини партнери «НГ. Львів» з «Центру громадського моніторингу та досліджень» надіслали звернення до АМКУ.

Тернопільське відділення АМКУ також встановило, що обидва конкуренти використовували одну IP-адресу для участі в закупівлі. В результаті адмінколегія оштрафувала підприємця Анатолія Ящука на 16,2 тис. грн, а Володимира Цебрія – на 10,5 тис. грн. Підприємці не зможуть брати участі у відкритих торгах протягом трьох років.

Коментарі вимкнені.