Бережанська «патріотка» або хто грає на стороні ворога?

На днях, листаючи інтернет-новини в очі потрапив роздум щодо «гри» проукраїнської політичної сили на користь Російської Федерації. Автор привів ряд вагомих аргументів з якими важко не погодитись. Ототожнюючи «демократичну» діяльність окремих членів Бережанського штабу опору мимоволі народжується думка, що аналогічне має місце в «бурхливій роботі» члена штабу, «ярого поборника» несправедливості, ініціатора «люстрації» – Проців Галини Петрівни.

Дії Проців Г., як у революційний, так і в мирний наштовхують на роздум про її гру на чужу сторону. Судіть самі.

Першим «кроком» зради стала самозванна участь «патріотки» у Медведчуківському харківському форумі Євромайданів, делегатом якого, її, як виявляється, ніхто в Бережанах не обирав. Не зважаючи на попередження керівників всеукраїнських громадських організацій та лідерів опозиційних структур про те, що форум спрямований на розкол Євромайдану, «патріотка», як вірна прислужник регіонівського режиму (про це нижче), взяла участь. Результати не зажадали довгих очікувань.

Уже наступного дня Галина Петрівна, в ролі глашатого, очорнила «Євромайдан», повідомивши, що «там збираються тільки п’яниці та бомжі, а учасники акції, виявляється, тільки те й роблять, що продають амуніцію, а дрова, завезені з бережанських лісів міняють на  дешеву донецьку горілку».

Діяльність створеного Бережанського штабу спротиву, уже з початку його роботи постійно «штормило» по причині постійних претензій та утопічних ідей Галини Проців. Упродовж січня-березня штаб покинули усі члени-засновники по причині незгоди та постійної критики зі сторони «патріотки», яка зарахувавши себе до складу люстраційної комісії розпочала її проведення, а по правді – з’ясування особистих рахунків. Однак, варто прискіпливіше приглядітись до особи пані Проців.

На її думку основною причиною, яка не дозволяє особі пройти люстрацію є причетність до Партії регіонів. А чи мала відношення у минулому п. Проців до діяльності Партії регіонів? Правильна відповідь – була, свідченням чого є документ датований 2004 роком під назвою : «Склад виборчого штабу по підтримці кандидата на пост Президента України Віктора Януковича». Членом штабу, та фактичним його керівником була…. Проців Галина Петрівна. Що ж керувало Галиною Петрівною? – ну ніяк не любов до Віктора Федоровича, а безперечно гроші$. Запитаєте чому? – а тому, що за твердженням членів місцевих політичних структур, упродовж останніх віче пані Галина з незрозумілих причин перестала звітувати перед громадою щодо витрат коштів, зібраних, бережанськими народом на революцію (а це більше 200 тис. грн.).. Куди ж витрачені кровно зароблені людьми гроші, якщо бережанський штаб упродовж лютого-березня самостійно не відправляв людей в м. Київ? Можливо, каса бережанського євромайдану передана у східні регіони на потреби промосковських сепаратистських лідерів?

Про питання використання російських грантових коштів у наступній статті.

Ще один факт. До 1992 року родина п. Проців славилась палкою любов’ю та вірністю комуністичному режиму, оскільки усі родичі були членами Комуністичної партії Союзу, а юна Галя – комсомолкою, активісткою, кандидатом в члени Компартії. За яких умов Галина, будучи дочкою секретаря райкому партії та за сумісництвом дружиною інструктора Бережанського райкому могла отримати бажане членство та омріяну посаду в совєтських структурах? – за тісної співпраці з колишніми органами КГБ. Чи не так?

А не забагато співпадінь і серйозних аргументів про «патріотичну діяльність»  Галини Петрівни Проців?

Тому, пані Проців, перш ніж проводити люстрацію, виводити на «чисту воду» громадян Бережанщини – розпочніть із себе, бо запитань , шановна, до Вас, більше ніж відповідей. Рекомендуємо, 24 березня на анонсованих Вами установчих зборах ГО «Бережанський майдан» спростувати наведені факти, в іншому випадку прийміть рішення до якого зобов’язуєте самі, бо змушені будемо організовувати Вашу люстрацію!

З повагою, від імені бережанців «Кленове листя».

P.S. Питання використання Проців Г.П російських грантових коштів у наступній статті.

-1 thoughts on “Бережанська «патріотка» або хто грає на стороні ворога?

 • 12:22 | 24.03.2014 о 12:22
  Permalink

  кленове листя хочуть кленика підписати но то не він, похоже микола проців написав статтю

 • 12:35 | 24.03.2014 о 12:35
  Permalink

  хлопці і писаки я до неї те ж двозначно відношусь но єдина людина яка розпочала і тримала євромайдан в бережанах була галька я знаю вона займалась практично всім до неї є претензії но за євромайдан жодної а тим писакам ганьба гальку на голову адміністрації президента, можна на генсека ООН, НАТО, де б вона ше була корисна в МАГАТЕ, Ліга Арабських НАцій,СНД.Вона наша Анка – бережанська перестаньте писати неправду. Грошима в штабі відали інші люди, порядні люди і завжди відчитувались перед людьми.Сором людині яка таке пише.

 • 22:21 | 24.03.2014 о 22:21
  Permalink

  Так,так – за ЗІБРАНІ на МАЙДАНІ ГРОШІ МАЮТЬ ВІДЧИТАТИСЯ перед БЕРЕЖАНСЬКОЮ ГРОМАДОЮ в своїй листівці. І цей звіт має бути з розшифровками за КОЖЕН ДЕНЬ, ПОФАМІЛЬНО з РУХОМ КОШТІВ. І має бути перевірений той ЗОШИТ, що в НЬОМУ ПИСАЛА шановна СКАРБНИЧКА. Зараз ми вже вступили в ту стадію – “ДОВІРЯЙ, але ПЕРЕВІРЯЙ”. ТАК, ЩО ШАНОВНІ ЧЛЕНИ “ШТАБУ РЕВОЛЮЦІЙНОГО СПРОТИВУ” – ПОЧНЕМО З ВАС!

 • 01:48 | 25.03.2014 о 01:48
  Permalink

  Всім доброго дня! Загалом не в моїх правилах активно реагувати на подібні дописи-коментарі. І все ж. Дуже цікаво спостерігати, як останнім часом, після падіння диктату януковича і його банди, ніби підсніжники з-під снігу, масово з’являються “активні борці за справедливість”. Хотілося б бачити у цьому позитив, однак чомусь виникає більше запитань, аніж відповідей. Мене особисто на сьогоднішній день хвилює питання, наскільки позитивно Майдан змінив кожного з нас? Чи кожен з тих, хто сьогодні насмілюється критикувати когось, зробив критичний аналіз своїх вчинків? Хоча не знаю, чи можна назвати сміливими критиків, котрі ховаються під різноманітними вигаданими псевдами? Де були ці так звані борці за справедливість протягом останніх чотирьох місяців і лише сьогодні заявляють про свою громадську позицію? І цей перелік, скоріш за все риторичних, питань можна продовжувати. Але чи є сенс? На жаль, в нашому суспільстві вже давно виробилася звичка “моцно” займатися критикою. Водночас ми втратили здатність чесно і конструктивно працювати. Тому пропоную припинити обливатися брудом і писати всякі, недостовірні “брєдні”, а закотити рукава і приступати не словом, а ділом наводити порядок і будувати “на оновленій землі” нову країну, принаймні во ім’я полеглих Героїв Майдану. Слава Україні! Героям слава!

 • 05:37 | 25.03.2014 о 05:37
  Permalink

  Kоли вєе, нарещті, перестпнемо гризти одне одного? Час задуматись над майбутнім, а воно у нас не надто безхмарне!

 • 17:52 | 27.03.2014 о 17:52
  Permalink

  Чому ця стаття не від конкретної особи? Чому таку статтю тут публікують? Жахливі журналісти, оскільки справжні журналісти не мають права говорити свою думку. Це ж видно, що Проців Галина комусь заважає, і проти неї тепер створюють новини, які показують її в темному світлі. Немає жодних дійсних аргументів, крім суб”єктивних думок автора(авторів). Лише участь у виборах від виборчого штабу? А чи не задумуєтесь ви, що це могло бути із більш глобальною метою. Справжнісінька інформаційна війна. І море неперевіреної інформації, без посилання на джерело!

Коментарі вимкнені.