Як на півдні Тернопілля день Молоді святкували

“Як День молоді зустрінеш – так і рік проведеш” – так напівжартівливо кажуть про це свято жителі південних районів нашої області. Судячи з того, як вони його провели, рік для них має бути дуже вдалим. Бо юнаки і дівчата не лише відпочивали цього дня, але й зробили чимало корисних справ.

Ну ось, наприклад, активісти молодіжних організацій Заліщиків вирішили поєднати святкування і змістовний відпочинок із корисною працею на благо свого рідного міста, організувавши прибирання верхнього парку. В акції взяли участь п’ять десятків юних заліщан та двадцять учнів місцевої школи-інтернату, пишуть Чортківські новини.

Схожа акція з покращення благоустрою до дня міста планується й у Чорткові, який 12 липня цього року святкує своє 490-річчя. Тому 6 липня буде проводитися громадський захід з прибирання території міського парку, де як і у День молоді також будуть відбуватися урочисті заходи.

У Заліщиках у святковому концерті з нагоди свята молоді виступив дует «Скриня» у складі Заслужених артистів України Марії та Володимира Лобураків.

У день свята, на майдані Борщева, відбулась пісенна гра «Караоке», яку провів народний артист України Мар`ян Гаденко. Охочих продемонструвати чи спробувати свої вокальні здібності зголосилось чимало. Журі у складі Мар`яна Гаденка, Володимира Бедриківського і заслуженого журналіста України борщів’янина Петра Довгошиї, однозначно визначило переможцем випускника Борщівської музичної школи Ігоря Поважного із села Мушкатівки. Під час голосування глядачів, хлопець отримав найбільше оплесків за свою виконавську майстерність, отримав подарунки і запрошення від Мар`яна Гаденка взяти участь у фіналі пісенного конкурсу «Соловейко України» наступного року.

Родзинкою концерта для молоді у Чорткові були виступи народного артиста України Гриця Драпака та композитора Ігоря Яснюка. Також розважали молодь південних районів Тернопільщини талановиті танцювальні і співочі гурти місцевих будинків культури і музичних шкіл, палаців позашкільної роботи та аматорів сцени.

Коментарі вимкнені.