“Cвободівець” Михайло Головко бере участь в «розвалі проукраїнських сил»?

Тернопільський нардеп свободівець Михайло Головко “засвітився” в ефірі проросійського телеканалу “NewsOne”, який нажелить члену команди Януковича, реваншисту Портнову.

Роль російських ЗМІ в Україні успішно виконують ЗМІ, які помилково називають українськими. Найбільш помітні – «Інтер» (Фірташ, Льовочкін), «112» (Медведчук), «NewsOne» (Портнов) тощо. Політики та експерти, які називають себе проукраїнськими, активно ходять на їхні ефіри, дають коментарі, виправдовуючи це піклуванням про аудиторію. Мовляв, необхідно доносити альтернативну думку.
Не винятком став і народний депутат з Тернопільщини Михайло Головко, який 21 вересня разом з нардепом Парасюком стали гостями програми “Большой вечер” на телеканалі “NewsOne”: https://newsone.ua/…/parasjuk-i-holovko-v-bolshom-vechere-s…

Залишається питання, чому політики від «патріотичних сил» продовжують приходити на ефіри до ворога і допомагати їм транслювати проросійський порядок денний? Шановні патріоти, ви берете участь у театралізованому дійстві «розвал проукраїнських сил». Хіба ви цього не розумієте?

Закликаємо народних депутатів від Тернопільщини, представників центральних органів влади і місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства та інших бойкотувати діяльність “рупорів Кремля”:
Не давати коментарів.
Не відвідувати телеефіри.
Не спілкуватися з пропагандистами (журналістами).

Вільні Люди Тернопіль – Самооборона Майдану

Коментарі вимкнені.