Євро-2012 не буде у Тернополі, але буде у Бережанах

Бережанські краєзнавчий музей, міська громадська організація «Рідне місто», товариство Асоціації філателістів України та клуб «Колекціонер» запрошують до участі в проекті «Євро-2012 в Бережанах». Програму проекту в нашому місті буде реалізовано протягом квітня-липня 2012 року. Нею передбачено низку заходів з популяризації улюбленої гри мільйонів зокрема, виставка «Футбол? Футбол… Футбол!» з різними експозиціями. Також буде проведено турнір з міні-футболу,

конкурс футбольних провидців «Я не восьминіг Пауль, але знаю…»,  зустрічі з відомими футболістами, тренерами, суддями, авторами книг з футболу, колекціонерами футбольної атрибутики та презентація книги «В Бережанах футбол».

Кожен бажаючий може стати учасником підготовки та реалізації проекту.  Організатори запрошують долучитися до організації експозиції «З історії бережанського футболу». Кожен експонат, запропонований городянами, допоможе зробити виставку цікавішою та доповнить розповідь про бережанський футбол.

В рамках проекту готується до друку книга «В Бережанах футбол». Одним з авторів може стати кожен бажаючий, хто надасть розповідь про якийсь цікавий момент з історії футболу в Бережанах (товариські матчі з київським «Динамо», збірною СРСР, львівськими «Карпатами», болгарським «Слівеном»…), відомого гравця, відкриття стадіону, перший матч при штучному освітленні  або знайде в своїх домашніх архівах світлини, що зафіксували для прийдешніх поколінь незабутні миті бережанського футболу.

Одним з розділів виставки є «Цікавий світ футбольної атрибутики», в якому можуть бути представлені найрізноманітніші предмети з футбольною символікою: значки, монети, брелоки, програми матчів, буклети, вимпели, наклейки сірникових коробок, магнітики, календарі, книги, ручки, спортивні шапки і шарфи, дудки і вузувели…  Оргкомітет гарантує збереження та повернення матеріалів після закінчення проекту.

Коментарі вимкнені.