Інвестиційний форум-2018 на Тернопільщині один із наймасштабніших форумів за весь період їх проведення!

Інвестиції та інновації як запорука розвитку регіону – саме під таким гаслом проходить щорічний інвестиційний форум «Тернопільщина INVEST-2018», у якому беруть участь голова Чортківської райдержадміністрації Оксана Чайчук та перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний.

Даний захід покликаний широко представити потенціал Тернопілля для залучення капіталовкладень. Водночас, на форумі представлені найбільш успішні інвест-проекти, які вже реалізовані на теренах краю. Заплановано також урочисте підписання Меморандумів та інших документів про співпрацю та партнерство. А під час спеціалізованих секцій та дискусій буде можливість обговорити інструменти та механізм, які стимулюють розвиток економіки, покращують бізнес-клімат та сприяють налагодженню партнерства.

Під час панельних дискусій головними темами стануть енергоефективність та впровадження відновлювальних джерел енергії, агропромисловий комплекс – успішні проекти та нові інвестиційні можливості, туризм – перспективи розвитку, інструменти підтримки малого та середнього підприємництва.

Мета заходу – демонстрація існуючих можливостей і перспектив розвитку провідних галузей економіки області, розбудова дієвої системи державно-приватного партнерства та підвищення конкурентоспроможності Тернопільської області. На інвестфорумі представляють проекти із сфери енергоефективності, відновлювальних джерел енергетики, із сфери АПК, розвитку економіки та туризму. Це самі ті ключові напрями, які активно розвивають у Тернопільській області.

Зазначимо, що даний форум триватиме протягом двох днів 24-25 травня. Основні заходи відбудуваються сьогодні, 24 травня, у Збаразькому замку, м. Збараж. Для учасників представлено 14 тем для обговорення. Загалом на форум завітало понад 30 спікерів, більше 500 учасників та понад 30 делегацій з цілого світу! Географія учасників дуже широка, представлені всі континенти, крім Австралії.

Коментарі вимкнені.