Іван Олійник: Роздуми над розкопаною могилою

15 липня на старому цвинтарі в Козові викопали могилу, щоб похоронити померлого, та натрапили на «відлуння совєтізації». На глибині 40-50 см виявили близько 10 людських черепів (зі слів тих людей, які копали цю могилу). На перший погляд це черепи людей не літніх, і виглядало так, наче й закопані були – не так давно. Для конкретного обстеження цього захоронення потрібно звернутись до компетентних в даних питаннях людей, в даному випадку я особисто звернувся одразу до товариства «Меморіал», депутата обласної ради пані Ленчук Іванни Андріївни, а через неї до заступника голови обласного товариства Антона Павловича. Та минає вже місяць, а дослідження даної могили не вийшло з мертвої зони (цвинтар)! На мою думку та думку тих людей, які розкопали захоронення,  можливо тут закопані молоді борці за волю України, життя яких забирав «визволитель» в кінці 40-вих та на початку 50-х. Лише дослідження та перезахоронення цих останків, може пролити хоч якесь світло на цю могилу. Та надії мало. Совєти  вміли заховати кінці у воду!
Ще не один Безіменний Патріот десь похоронений без християнської відправи над його могилою. Як і не на кожній могилі встановлений хрест!
Чи за таку Україну Вони в бортьбі віддавали, чи в Них по тюрмах забирали життя? Чи Ті, в кого забрали кати життя в Козівській тюрмі, мовчки дивилися на діяльність так званої козівської влади? Як би Вони відреагували на перенесення музею з колишньої тюрми, до колишньої «синагоги» сплюндрованої більшовиками?
Чи задумавався Петро Йосипович Репела, вождь (зі слів соратниці по партії Ірини Табаркевич – Петро Йосипович не працює в партії, він її очолює, виходить він – вождь) партії «Батьківщина», а по сумісництву голова районної ради виносити дане питання на сесію райради не вислухавши думки громади, а лише порадившись з «так званим директором музею»?
Я зараз дуже шкодую, що написав колись статтю «Портрет Козівської влади», тому що Репела П.Й. копіює повністю цей портрет! Деколи приходить думка – може я це з нього і «малював»?  Якби я не писав, то, може, йому не було б до чого рівнятися?
В 20-50-тих роках минулого століття багато патріотів віддали в боротьбі життя, та в багатьох його забрали – за волю України! Та чи за ЦЕ втрачено стільки життів? Коли переведуться брехуни та зрадники-тушки? Чи можна тепер повірити тим обіцяльникам, які так безсовісно брехали на попередніх виборах? Невже ми забули ваші попередні побрехеньки, новітні пустослови? Я особисто буду нагадувати Петру Йосиповичу Репелі про його не виконані попередні обіцянки! Нагадаю закон про місцеве самоврядування, особливо статтю 55, де чітко і однозначно сказано – голова районної ради не може мати інший представницький мандат!
Дуже прикро, але почалася передвиборча кампанія. Знову ті самі обличчя очолюють штаби! Там можна непогано заробити! В них є досвід – досвід обманювати народ! Брехня коштує дорого ! Та часто вона пізніше вилазить боком. Та це потім ! Подивіться на смітник історії – кого там тільки немає, особливо з найновітніших брехунів.
Згадаймо початок 90-их. Скільки тих, кому ми раділи, кого ми підіймали, кому ми вірили, які нас спокійно, безсовісно обманули! Та чи є в них совість? Чи знають вони що це таке? Там таких пустомелів набереться не один десяток. На сьогоднішній день я не вірю ні одній партії!
Яку відверту думку я прочитав у звіті голови по сумісництву районної ради, вождя партії «Батьківщина» Петра Йосиповича Репели – цитату Черчіля: «Коли найбільше брешуть? Перед виборами!» З неї починався звіт!!! Чого тепер чекати від «Батьківщини», і вас особисто, Петре Йосиповичу? Та ви не єдиний у вашій партії. Там є такі люди, що за посаду для сина мені доказували, що «синагога» – краща для музею, ніж колишня тюрма! і він під тиском на  рівні Хоптяна змушений так робити!!! О це така велич!
Колись були зрадники – і тепер не перевелись!
Я тепер не повірю людині, яка, як повія, бігає по партіях заради посад, чи то для себе, чи то для сина! Від них в любий момент потрібно чекати удару в спину! Це є факт!
З цих могил останки просять нас про милосердя, вони хочуть бути похоронені  по-людськи! Не можна так віднестись до своїх краян – хоть до їхніх останків.
Моя особиста думка: Вони були патріотами, Вони полягли. Були б брехунами чи зрадниками – тоді би вижили. Віддаймо Їм ШАНУ! Вони цього заслужили.

Козова
12.08.12

І.Олійник

-1 thoughts on “Іван Олійник: Роздуми над розкопаною могилою

 • 19:03 | 14.08.2012 о 19:03
  Permalink

  п.Иване! Пидтримуемо Вас за розмищену правдиву информацию. Але як знайти з цъого вихид???
  Непидтримувати же нам антинародну владу Януковича? А брехунив та зрадникив давно пора позбутися назавжди!

 • 08:34 | 16.08.2012 о 08:34
  Permalink

  Незабаром відповідальний час вибори до Верховної Ради. Іване на кого ти працюєш? Опам”ятайся поки не пізно.

  • 17:31 | 18.08.2012 о 17:31
   Permalink

   Це правда !
   А за котрого брехуна тепер голосувати ? Кому можна тепер довірити ? Хто дійсно переживає за народ ? Як можна повірити Репелі коли він фактично підтримує Пудлика, про все йому доповідає, коли хтось, щось задумує проти нього ! Петрицин мені розповідав: одного разу він обговоривши питання з Репелою, вийшов з кабінету, та внизу, на першому поверсі, пригадав що не все договорено, та повернувся щоб ще щось сказати, тоді Репела вже був у Пудлика ! Як ти думаєш, чого ? А питання не довіри Пудлику як зроблено ? Накого фактично працює Репела ? Хотя він тепер очолює штаб Батьківщини, а фактично він на побігеньках в регіонів. Чому не доведено до відома депутатів райради про результати ревізії райдерж адміністрації ? Це кого прикриває Репела ?
   Я навожу факти !

Коментарі вимкнені.