На Шумщині у лісі батько знайшов повішеного сина

Біля будинку лісничого скоїв суїцид через повішання місцевий житель, повідомляє Центр пропаганди обласного управління МНС. Трагічний випадок трапився вчора ввечері 2 квітня у селі Вілія Шумського району. Жителі села й досі не можуть повірити у те, що сталося. Кажуть, подібних потрясінь не переживали, певно, вже останніх десять років. Родина, яку спіткала біда, — дуже хороша й благополучна.
«17-річний Василько — найстарший у сім’ї, цього року мав би закінчити 11 клас, — розповіли «Погляду» у сільраді. — Окрім нього в батьків підростають ще два хлопці. — Хто винний у тому, що сталося, не скаже ніхто. Адже Василько не був «важким» підлітком. Навпаки — завжди відкритим та позитивним. А ще досить активним та обдарованим. Навчання у школі вдало поєднував із відвідуванням районної музичної школи. Гарно співав та грав, здається, на баяні. Того дня він, як завжди, прийшов зі школи, поїв. Люди бачили, як ще трохи прогулявся подвір’ям біля дому, поспівав. А потім вирушив у музичну школу. Дорога на автобус в Шумськ пролягає саме через ліс…»
Вчора у Шумській музичній школі відбувався свого роду «відкритий» урок, на якому були присутні й батьки учнів. Прийшов і тато Василя, але так і не дочекався свого сина, розповідають односельці. Коли у село вже зателефонував завуч музичної школи і повідомив, що хлопець так і не прийшов, люди забили на сполох. Де ж міг подітися? Бачили, як прямував на автобус. Батьківське чуття ніби саме скерувало його до лісу. Під навісом біля закинутої господарської будівлі знайшли Василька повішеним…
Сьогодні його тіло повезли у Тернопіль на експертизу.

Погляд

Коментарі вимкнені.