На Тернопільщині сталося жорстоке вбивство

Двох жителів села Конюхи Козівського району міліціонери затримали за підозрою в скоєнні вбивства. Кривавий злочин стався через надмірну пристрасть молодих людей до алкоголю.

Потерпілий став третім у компанії 35-річного та 29-річного односельців. Чоловік з вулиці побачив відчинене вікно в оселі сусіда, почув голосні розмови. Зрозумів, що там наливають. Знав би, що чекає на нього за порогом чужої домівки… Але впевненість, що друзяки приймуть до компанії та ще й вгостять, повела його до сусідського господарства.

За словами старшого слідчого обласного управління внутрішніх справ Інни Вівчар, підозрювані нині пригадати не можуть, що саме стало причиною конфлікту. Зрештою, чи потрібна причина, якщо кров бурлить від великої дози спиртного. «Не так подивився», «не те сказав» — і двоє накинулися на одного. Гамселили руками та ногами, відтак, аби не залишити жертві жодного шансу на виживання, котрийсь зі зловмисників вхопив тупий кухонний ніж і почав перерізати горло. Лезо зламалося. На столі ще стояла оковита, а очі муляло тіло непритомного товариша, тож, аби продовжити застілля, а заодно позбутися трупа, перетягнули його подалі від господарства.

Наступного дня хтось із односельців знайшов мертвого 43-річного чоловіка поблизу будинку культури. Кинулися за медиками, та тим довелося лише констатувати смерть. На місце події виїхала слідчо-оперативна група обласного управління міліції та райвідділу внутрішніх справ. Судово-медична експертиза засвідчила: смерть чоловіка настала від масивної травми тіла з численними переломами ребер та ушкоджень внутрішніх органів.

Підозрюваних затримали оперативно. Проти них розпочато кримінальне провадження за частиною другою статті 115 Кримінального кодексу. На вирок суду підозрювані чекатимуть під вартою.

Коментарі вимкнені.