На Тернопільщині за втручання прокуратури повернено землю ліцею вартістю понад 9 млн. грн

За принципової позиції Теребовлянської місцевої прокуратури навчальному закладу «Підгаєцький професійний аграрний ліцей» повернено земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею понад 300 га вартістю понад 9 млн. грн.
Встановлено, що на земельних ділянках, що перебувають у користуванні закладу освіти, приватне агропромислове підприємство вирощує сільськогосподарські культури, а угода про використання цієї землі, не погоджена із органом управління ліцеєм – Міністерством освіти і науки України. Прокуратура звернулась до суду з вимогою розірвати договір та повернути землю ліцею.
Ухвалою Господарського суду Тернопільської області провадження у справі припинено у зв’язку з добровільним розірванням сторонами під час судового розгляду спірного договору та поверненням земельних ділянок вартістю понад 9 млн. грн. розпоряднику.

-1 thoughts on “На Тернопільщині за втручання прокуратури повернено землю ліцею вартістю понад 9 млн. грн

  • 23:19 | 8.05.2017 о 23:19
    Permalink

    Молодці теребовлянські прокурори. Добавити їм зарплати (за рахунок борщівських). Ті нічого не роблять, то хай сидять дома і вчуться. Позабирали від них ЗАГАЛЬНИЙ НАГЛЯД, поробили міжрайонні прокуратури, то місцеві – не знають чим зайнятися. Торік звернувся по поводу блокування мого облікового запису на веб-сайті сільради (за мою “хорошу” поведінку), так вони не тільки не вплинули і не направили в законне русло діяльність сільради, вони мені навіть відповіді не дали. Хоча я продублював ту ж вимогу до Чортківської міжрайонної та до Тернопільської регіональної прокуратур. Ті – відписалися, а Борщів – мовчить досі. Може й добре, що основні функції перебрав на себе Чортків. Кому тут довіряти???

Коментарі вимкнені.