На Тернопільщині спорт поза політикою?

Керівник Тернопільської обласної федерації настільного тенісу, майстер спорту міжнародного класу, абсолютний чемпіон світу Дмитро Бідний  прокоментував ситуацію, що склалася через піар політичної партії на міжнародному турнірі з настільного тенісу у Кременці. 

15-16 вересня у м.Кременець проходив традиційний міжнародний турнір з настільного тенісу. Так, після проведення даного турніру у мережі Інтернет та деяких засобах масовової інформації з’явились повідомлення про те, що активісти однієї з політичних сил допомогли в організації даного заходу. Після чого один із дійсних організаторів даних змагань спростував дану інформацію на своєму сайті і вніс роз’яснення, що допомога даної партії виявилась у наданні грошової винагороди переможцям.

  • Як голова Тернопільської обласної федерації настільного тенісу, вважаю за необхідним висловити свою думку з цього приводу: згідно положення змагань організаторами турніру були Кременецька районна федерація настільного тенісу та місцевий відділ спорту,  що в свою чергу виключає інформацію про те, що до організації змагань долучилась одна з політичних партій. На мою думку, неприпустимим є те, що організатори даного турніру чи інших спортивних заходів у будь який спосіб надали привід для реклами будь якої політичної сили. Як голова обласної федерації, буду наполегливо прагнути, щоб проведення змагань з настільного тенісу, так і сам настільний теніс,  залишався поза політикою. Пріоритетами визначаю популяризацію настільного тенісу, як олімпійського виду спорту та розвиток дитячо-юнацького настільного тенісу, – коментує Дмитро Бідний.

Коментарі вимкнені.