Петро Гадз підтримує музичну школу, у якій і сам вчився

unnamed (5)

Не залишає без уваги і допомоги свою музичну альма-матер, Бучацьку музичну школу, Голова наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» – Петро Іванович Гадз. Відгукується на прохання щодо ремонту та покращення матеріально-технічної бази закладу. Цьогоріч у День знань школі знову передали подарунки від випускника.
Петро Іванович переконаний, що обдарована молодь повинна знаходити вихід для творчості і найкращою у такому плані є музична школа. Зрозуміло, що фінансування закладу не покриває 100% потреб, тому небайдужі і активні люди повинні долучати до допомоги, до виховання талановитого майбутнього.
Оскільки Петро Гадз перебуває у відрядженні за кордоном, подарунок вручив його колега – Іван Володимирович Карачка, який також зачитав вітальне слово від імені мецената.
– Петро Іванович сам закінчував цю школу і намагається постійно її підтримували. Цього року поцікавилися потребами закладу у керівництва, нам сказали, що бракує духових інструментів, а конкретно – флейти та труби. Їх Петро Іванович і придбав, – розповів Іван Карачка, директор ТзОВ «Бучачагрохлібпром».
Позитивно і тепло відгукується про Петра Гадза керівництво школи, дякує за постійну підтримку.

Коментарі вимкнені.