Сергій Притула розклав по поличках жіночу білизну

Як на зйомках «Хто зверху?» двоє ведучих Нового каналу, гуморист і боксер, намагалися відрізнити бюстьє від брасьєра.

Хоч як би в світі боролися за рівноправ’я статей, конкурс «Обмін ролями» доводить, що деякі речі завжди будуть суто чоловічою або суто жіночою пристрастю. У минулому випуску ігрового шоу Нового каналу команда дівчат розбиралася, хто з відомих футболістів центр-форвард, а хто – нападаючий. З’ясувалося, що команда Лесі Нікітюк знає, з ким одружені, і скільки дітей у названих футболістів, але нічого про їхні професіїJ. Сергію Притулі, Денису Беринчику, Єфиму Константиновському та Віталію Тильному теж дісталася нелегке завдання.

– У вас є 90 секунд, щоб вгадати, як називаються комплекти білизни, – пояснює правила конкурсу Леся Нікітюк, поки до залу заходять вісім моделей у мереживних трусиках, бюстах, боді та корсетах. – На дівчатах: брасьєр, негліже, корсет, демі, тедді, бралетт, корбей, бюстьє. Моделей руками не чіпати!

Чоловіки кинулися в бій, але з перших же секунд розгубилися.

– Думаю, що негліже це тут. Бо дівчина стоїть відверто негліже, – коментує Сергій Притула найвідвертіший комплект на моделі-білявці. – А от демі – це має бути демісезонка. Щось, як шини, що підходять і на зиму, і на літо.

Білі, чорні, червоні, блакитні мережива на струнких, засмаглих тілах заважали думати і гравцям, і глядачам у залі. Чоловіки хаотично бігали від однієї моделі до іншої, а час конкурсу минав.

– Давайте подумаємо логічно, – намагається напоумити свою команду Єфим Константиновський.

– Чому цей комплект ми назвали тедді? – дивується Віталій Тильний, розглядаючи нічну сорочку на тонких бретельках кольору ультрамарин.

– Може, тому, що вона схожа на ведмедика, – відповідає Притула. – Знаєте, нам усім після цього конкурсу треба трошки відпочити. Бо так серце скаче!

Наступний випуск «Хто зверху?» буде не менш гарячим! Гарантуємо! Не пропустіть 6 грудня о 19:00 на Новому каналі

Коментарі вимкнені.