Ще чотири об`єднані громади Тернопільщини отримали землю у комунальну власність

На виконання Постанови Кабміну № 1113 «Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин», у приміщенні Головного управління в черговий раз відбулась передача земель з державної у комунальну власність. Сьогодні, 4 грудня, землі передавали чотирьом об`єднаним територіальним громадам: Великоберезовицька,

Копичинецька міська об’єднана територіальна громада, Підгороднянська та Хоростківська.
Захід провів начальник обласного Держгеокадастру Зіновій Безкоровайний, на заході були присутні також представники вищезазначених громад.
На підставі актів прийому-передачі, у комунальну власність Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області сьогодні передано понад 800 га землі. Право власності на ділянки ОТГ набудуть з моменту державної реєстрації цього права відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
З переліком земель сільськогосподарського призначення державної власності, які передані у комунальну власність, можна ознайомитися у розділі «Передача земель громадам».

Довідково:

Президент України Володимир Зеленський 15 жовтня 2020 р. підписав Указ № 449/2020 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин».

Коментарі вимкнені.