Сьогоднішній  день в Скалі-Подільській буде насиченим на добрі справи

Останнім часом активність мешканців Скали-Подільської буквально зашкалює, а вчинки пасіонаріїв наштовхують на думку, що дієві та наполегливі скалечани здатні змінити своє селище та громаду загалом.

Сьогоднішній  день в Скалі-Подільській обіцяє бути напрочуд насиченим на добрі справи та благодійні вчинки. І хоча, як розповів “Звістці” отець Василь Германюк, найбільше зроблено саме вчора, коли увесь світ відзначав Всесвітній День Добра, саме сьогодні відбудеться масштабне прибирання окраси селища – парку, в якому колись відпочивав славетний гетьман Богдан Хмельницький та освідчився у коханні Михайло Грушевський. Початок толоки запланований на 9 ранку, збір усіх небайдужих біля “Оленя”.

Після цього активісти та благодійники селища здійснять розвіз пиломатеріалів та зібраних напередодні речей та одягу тим, хто їх потребує і які перебувають у складних життєвих обставинах.

За словами отця Василя, добротні речі, як для дітей так для дорослих, які Ви не використовуєте, можна приносити до 12:00 у Будинок культури, або в школи селища. Також можуть долучитись до акції і небайдужі люди у селах громади. Речі та одяг можна приносити в школи та сільські ради сіл.

А на завершення хочеться сказати, що з вчорашнього дня у магазині “COOP”, що навпроти Скала-Подільського парку, встановлено “Куточок добра” – невеликі полиці, в яких добродії, здійснюючи покупку, зможуть залишити для потребуючих щось з продуктів харчування чи засобів особистої гігієни, а ті, в свою чергу, зможуть абсолютно безоплатно взяти для себе те, чим поділилися небайдужі люди.

Коментарі вимкнені.