Тернопільські митники виявили 38 порушень митних правил на суму понад 1 млн 300 тис. гривень

Неправомірні операції з товарами, митне оформлення яких не закінчено; недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України; перевищення строку транзитних перевезень (доставки) товарів; перевищення строку тимчасового ввезення товарів; переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон з приховуванням від митного контролю або з поданням митному органу як підстави для переміщення товарів підроблених документів; дії, спрямовані на неправомірне звільнення від сплати митних платежів чи зменшення їх розміру, а також інші протиправні дії, спрямовані на ухилення від сплати митних платежів – найпоширеніші порушення митних правил, які виявляли працівники Тернопільської митниці впродовж І півріччя цього року.

Про це повідомив начальник управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Тернопільської митниці Володимир Петрук.

 За його словами,  впродовж січня-червня 2024 року митники виявили 38 порушень митних правил на суму 1 324 999 гривень. До держскарбниці надійшло понад 817 000 гривень за результатами роботи Тернопільської митниці у правоохоронному напрямку.

На розгляд до суду митницею направлено 11 справ про порушення митних правил, загальною сумою 768 269 гривень. У результаті розгляду судом 9 справ про ПМП конфісковано п’ять транспортних засобів та накладено штрафів на суму 179 038 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *