У Бережанах молодь проведе «Ніч у музеї»

Заночувати серед музейних експонатів відтепер можна у Бережанському музеї. Для цього учасникам потрібно брати зі собою необхідні речі і гайда на цікаву ніч. Правда там можна буде заночувати лише одну ніч, адже захід відбуватиметься 19-20 травня у  Бережанському краєзнавчому музею.

–       Ідея «Ночі у музеї» існує давно, – розповідає координатор акції Алла Соколовська. – Протягом багатьох років європейська молодь у містах Європи проводить подібні акції. І ми теж доєдналися.

«Ніч у музеї» цього року на Тернопільщині буде відбуватися вдруге. Ініціатором цього заходу стала директор Бережанського краєзнавчого музею Надія Голод, яка запросила активістів до співпраці. Хоч керівництво музею спочатку переживали за цілісність всіх об’єктів, проте це стало незабутньою подією. І, як розповідають організатори, щось нове сприйнялося на «Ура».

Цьогоріч захід розпочнеться 19 травня о 20 год. Тоді молоді люди трішки помандрують містом, а тоді продовжать велику гру уже в музеї. Вона триватиме до сходу сонця.

–       Тему заходу приховаю, – розповідає Алла Соколовська. – Проте скажу, що учасникам варто бути витривалими та сильними духом. Загалом все триматиме до 4-5 год. ранку.

У музейному залі учасники будуть харчуватися, тому і вхідний квиток на захід буде вартувати 15 грн. За ці кошти буде вечеря та сніданок. Якщо будуть люди, які розіб’ють експонати, то їм потрібно запасатися більшою кількістю грошей. Проте шкоди експозиціям минулого року не було, запевняють організатори, адже учасники попередньо реєструються в офіційній групі і відповідально ставляться до музейного майна.

Наразі організатори для подальшої співпраці не збираються змінювати музей. Адже у Бережанському краєзнавчому музеї є багато цікавого.

–       Експозиції музею є змістовними та об’ємними, – підсумовує Алла Соколовська. – Тому й тем для наших ночей буде багато. І наразі «Місце зустрічі змінити» не можна.

Мар’яна Зварич, Погляд

-1 thoughts on “У Бережанах молодь проведе «Ніч у музеї»

  • 13:48 | 9.05.2012 о 13:48
    Permalink

    Дуже гарна ідея, а ще краще лого даної молодіжної інтелектуально-розважальної акції.

Коментарі вимкнені.