У Ланівцях призовників урочисто провели на строкову військову службу

Світлина від Лановецька районна державна адміністрація.

Сьогодні, 22 квітня проводжали 12 новобранців весняного призову до лав Збройних Сил України.

Щоб побажати хлопцям доброї служби і щасливого повернення додому, у заході прийняли участь голова районної державної адміністрації Юліан Сірант, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний, голова районної ради Руслана Кушнір, Лановецький міський голова Роман Казновецький, голова Борсуківської сільської ради Іван Друзь та військовий комісар Ланівецького РВК підполковник Олег Касюн, батьки, рідні та близькі, прийшли провести хлопців.

«Служба у війську — це нелегке випробування, але я переконаний, що ви пройдете його з честю й гідністю. Бажаю вам незламної волі у подоланні труднощів військового буття, із честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими та здоровими повернутися додому!» — зазначив Юліан Сірант.
Районний військовий комісар підполковник Олег Касюн – побажав майбутнім захисникам мудрих «батьків» командирів та успіху у вивчені військової справи.
Голова Борсуківської сільської ради Іван Друзь – привітав призовників з цим важливим днем у їхньому житі та наголосив, що їх завжди чекають дома.

Молитвою та свяченою водою благословив і окропив юнаків та вручив кожному майбутньому військовослужбовцю ікону-оберіг благочинний Лановецького благочиння о.Ігор Шаринський.

Також Юліан Іванович разом з Русланою Миколаївною вручили призовникам військові квитки, головаи громад та сільських рад у яких проживають призовники вручили пам’ятні подарунки, школярі подарували обереги, виготовлені своїми руками.

Під звуки Вербовецького оркестру, призовників відправили до обласного збірного пункту Тернопільського ОРВК з подальшим розподіленням до військової частини.

Коментарі вимкнені.