У ЗОШ І-ІІІ ст. смт Гусятин започаткували Книгу Рекордів школи: у першому рекорді взяла участь директор

Світлина від ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин Тернопільської області.

Вчора, 1 квітня, у ЗОШ І-ІІІ ст. смт Гусятин з ініціативи директора школи Демкури Олександри Володимирівни (Олександра Демкура) започатковано Книгу Рекордів школи.

Фіксація рекорду у першій номінації “Закидання баскетбольного м’яча в кільце з місця за 1 хв” відбулась у спортзалі школи. Участь взяли учні, чителі, і, навіть, директор школи. Всього було заявлено 28 учасників.

  • Першим рекордсменом школи із закидання м’ ячів стала учениця 9-В класу Світлана Купніцька, яка спромоглася за 1 хв закинути 18 м’ ячів. Таку ж саму кількість м’ячів закинув і учень 8-А класу Лацановський Артур. Проте при повторному фіксуванні рекорду між двома учасниками, що закинули однакову кількість разів, Світлана змогла повторити свій успіх, чого не скажемо про Артура. Вітаємо всіх, хто наважився взяти участь і, звичайно, ще раз вітання першому рекордсмену Купніцькій Світлані, – зазначено на сторінці школи у Facebook. – Хочемо повідомити, що на наступному тижні відбудется фіксація шкільного рекорду на складання кубика Рубика. Бажаємо успіхів та чекаємо заявок від учнів та вчителів! А також будемо раді і вашим пропозиціям щодо номінацій Книги Рекордів школи (пропозиції подавати у Кімнату школяра, можна писати у коментарях). Будемо раді цікавим ідеям!

Коментарі вимкнені.