Як молоді депутати Теребовлі забавлялись в останній тиждень літа

Депутати Молодіжної міської ради м.Теребовля активно провели останній тиждень літа 2018 та підсумували свою роботу за цих 3 місяці під час цікавих навчально-розважальних таборувань, – пише сайт громади.
Ще у червні цього року команда теребовлянської ММР виграла кошти на Молодіжному хакатоні від програми DOBRE для втілення власних задумів з метою активувати громаду. Ідеєю проекту було проведення молодіжних таборів MMR CAMPS “Move. Make. Rebuild.” (ММР Табори «Рухайся. Дій. Відбудовуй»).

Протягом усього літа молодіжка періодично проводила збори, депутати пропонували власні ідеї, трохи сперечались, але у підсумку склали насичену і цікаву програму для учасників табору. Такі табори запланували провести у Центрах культури і дозвілля сіл Довге, Підгайчики, Ласківці і Лошнів. Підготувавши власноруч частину необхідного навчально-ігрового матеріалу, придбавши коштами проекту солодощі та інші продукти харчування, канцелярію та сувенірну продукцію – депутати Молодіжної ради вирушили у так званий «тур» селами Теребовлянської громади.

Протягом минулого тижня ММРівці організували для учасників таборів у цих селах справжнє свято. Тут кожна дитина змогла проявити свої творчі здібності, розвинути фантазію, поласувати солодощами, зіграти нестандартний морський бій із виконанням різноманітних завдань, стати учасником цікавого квесту, а що найголовніше – увійти до складу Молодіжної міської ради, адже серед юних активістів без проблем вдалося обрати в депутатську команду 6 талановитих молодих людей.
Протягом цих 4 днів учасники разом з організаторами не тільки відпочивали, але й навчались. Тепер усі діти з цих сіл не лише ознайомлені із поняттями “електронна петиція” та “громадський бюджет”, а й вміють застосовувати отримані знання на практиці.

“Такі табори пішли на користь не лише учасникам, але й депутатам ММР, тому що організаторські здібності – одна з ключових якостей лідера. Ну а ми ж молоді лідери у своїй громаді, тому повинні весь час вдосконалюватись і всебічно розвиватись, – зазначає секретар Молодіжної ради Ліля Соха, – Сподіваємось, що новообрані депутати будуть активно і якісно працювати, докладати свої зусилля для того, щоб Теребовлянська громада ставала успішнішою з кожним днем і завдячувала у цьому саме нашій найкреативнішій молоді”.

Коментарі вимкнені.