Тарас Юрик: Підгаєцька районна лікарня – хороший приклад позитивних змін у медичній галузі

У Підгайцях урочисто відкрили відділення анестезіології та інтенсивної терапії з операційним блоком центральної районної комунальної лікарні після проведення капітального ремонту. У медичному закладі старі вікна і двері поміняли на сучасні, металопластикові, роботи провели за кошти, виділені із державного бюджету за поданням народного депутата України Тараса Юрика.

– Наша лікарня обслуговує жителів всього району – це по статистиці понад 18 тисяч осіб. У цьому корпусі, де здійснили капітальний ремонт і придбали медтехніку, є реанімація на 6 ліжок і операційний блок. За рік в реанімації проходять лікування близько 400 осіб. Такого оснащення, що було закуплено для нашої лікарні, раніше не мали – це кардіографи, монітори, інфузомати, оксигенатори, обладнання для операційної, а також меблі. Тут є приймальне відділення, звідти хворий може поступати в реанімацію, що вже на одному поверсі з операційним блоком. Все облаштовано правильно в плані реформування медицини вторинної  ланки, наша лікарня має вже приймально-діагностичне відділення, -розповідає головний лікар Підгаєцької центральної районної комунальної лікарні Ігор Кушнір.

Народний депутат Тарас Юрик вже кілька років активно підтримує процес оснащення Підгаєцької районної лікарні та поліпшення умов надання медичних послуг. 158 000 тисяч гривень було виділено минулого року за поданням народного обранця із фонду соціально-економічного розвитку на придбання і заміну вікон та дверей.

– А в 2016 році за сприяння Тараса Зіновійовича було виділено 396 тисяч гривень, які були спрямовані на придбання медичного обладнання для пологового будинку, лабораторії і терапевтичного кабінету. На оснащення лікарні кошти були скеровані також з місцевих бюджетів на придбання оснащення для відділення інтенсивної терапії. Сьогодні це відділення виглядає нічим не гірше, ніж в обласних медичних закладах», – каже голова Підгаєцької районної державної адміністрації Алла Колодницька. –  «У 2016 році в районі за сприянням народного депутата Тараса Юрика за рахунок коштів державного бюджету було здійснено реконструкцію системи опалення в допоміжних приміщеннях Підгаєцької районної лікарні. Реалізація даного проекту дає щорічно 25% економії енергоресурсів».

Як зазначає народний депутат України, голова Тернопільської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Тарас Юрик, медична галузь одна з пріоритетних напрямків проведення реформ і розбудови інфраструктури.

– За останні роки в області здійснюється велика кількість масштабних проектів, які спрямовані на поліпшення умов надання медичних послуг. Впроваджуються енергоефективні заходи, здійснюються капітальні і поточні ремонти у ФАПах, амбулаторіях, лікарнях. Виділяються кошти із державного бюджету на придбання сучасного обладнання, якого десятки років не було у лікарнях. І, що дуже важливо, велика увага надається не тільки медзакладам, які в районних центрах, а також тим, які у сільській місцевості. Саме в цьому і полягає суть реформи – зробити  медицину більш якісною і доступною для всіх, – наголошує Тарас Юрик.

Коментарі вимкнені.