Руслана у дитинстві співала пісні на горщику

Мама Руслани Лижичко відмовилась від особистого життя заради доньки. Про це співачка розповіла у програмі “ТСН. Особливе” на телеканалі “1+1”.

Усе своє життя Ніна Аркадіївна присвятила відомій українській співачці. Вона знає всі її пісні, намагається не пропускати жодного концерту і пам’ятає кожен етап становлення відомої артистки.

“Сиділа на горшочку і співала: “Травы, травы, травы не успели”. Дуже популярна була пісня. Співав її Бєляєв”, – розповіла жінка, – пише gazeta.ua

“Я пам’ятаю всі яскраві моменти дитинства тут у Львові. Всюди зі мною була мама. Ми ходили і в музичну школу разом, і в студію при Консерваторії разом. Мама відмовилась від своєї кар’єри, мама відмовилась абсолютно від особистого життя. Вони розлучилися з моїм татом, коли мені було 7 рочків. Але мама нікого не хотіла додому пускати і сказала: “Моя дівчинка чужого дяді в квартирі не буде бачити”, – поділилась Руслана.

Другий раз Ніна Аркадіївна вийшла заміж лише після того, як своє особисте життя влаштувала Руслана. Їй було 45, йому — 23. Разом вони прожили 15 років.

“Я Серьожу привожу, а у нього аж рука спітніла. Я кажу: “Руслана, познайомся це Сергій, я за нього виходжу заміж”. Руслана: “Добре, прекрасно”, – поділилась жінка.

Півроку тому Ніна Аркадіївна овдовіла і наразі все її життя пов’язане лише з Русланою. Пані Ніна навіть працює у рекламно-продюсерському агентстві, яке належить її доньці.

Дочка з мамою зідзвонюються щодня. Іноді жінка приїздить до Києва і готує доньці улюблені домашні страви.

“Вона всеядна, і Саша всеядний. Що не приготую: супчик овочевий, борщик, печіночку і кашки. А котлетки просто обожнюють. Я їм роблю парові котлетки”, – розповіла Ніна Аркадіївна

 

Коментарі вимкнені.