Затримали псевдоволонтера, який надурив мешканців Бучача на понад два мільйона гривень

Допомога для Сил оборони – це святе. Сьогодні хто як може підтримує наших захисників, наближаючи таким чином нашу Перемогу. Але, на жаль, є люди, які прикриваючись волонтерством, наживаються на війні. Про цікавий приклад розкриття резонансної афери у Бучачі, про яку неодноразово писали місцеві активісти у соцмережах, розповів начальник поліції Тернопільської області Сергій Зюбаненко..

Співробітники відділення поліції №2 м.Бучач викрили шахрая з Київщини, котрий видурив у місцевих жителів майже два мільйони гривень. Серед потерпілих – волонтер, якому аферист за 12 тисяч доларів та 2500 євро пообіцяв пригнати з-за кордону автомобілі для ЗСУ. Ще п’ятеро жителів Бучача віддали шахраю чимало іноземної валюти – хто за можливість безперешкодно виїхати за кордон, хто за дешеве пальне, а хто просто позичив йому гроші на різні потреби.

30-річному киянину слідчі оголосили підозру за частинами 2 та 3 статті 190 Кримінального кодексу – заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою, вчинене повторно та що завдало значної шкоди потерпілим. Зловмисникові загрожує до восьми років позбавлення волі.

  • Застерігаю жителів області від таких псевдоволонтерів, які проводять фейкові збори коштів на потреби захисників. Перш ніж перерахувати кошти, переконайтеся, що вони підуть за призначенням для Сил оборони, – просить Сергій Зюбаненко.

Коментарі вимкнені.