9 березня Міжнародний день боротьби з наслідками 8 березня

Нарешті й до чоловічої половини людства прийшла весна. Прокинувшись сьогодні вранці, я здивовано почув веселе щебетання птахів за вікном та побачив як радісно виблискують промінчики сонця у вікні. Адже до сьогоднішнього дня жодних змін в природі я не помічав. Відразу в голові закрутилися слова з пісні нашого земляка В. Павліка «свято настає в той день навесні» і мені стало зрозуміло, що в потаємних думках поет все-таки думав про чоловіче свято, яке настає 9 березня. В цей знаменний день всі чоловіки нарешті розуміють, що все вже позаду, як би там не було.

Вибір подарунка для коханих жінок це найбільш невдячна справа для чоловіків. Квіти – банально, цукерки – банально, з духами не вгадаєш, вудочку чи рушницю – ніколи не оцінить по справжньому. З вирішенням цього надважкого питання я «завис» відразу, як тільки відійшов від святкування Дня захисника Вітчизни. Для мене подарувати квіти чи цукерки є неприпустимим так як: неоригінально + дорого + якщо готуєш сюрприз, то може виявитися не тим, що очікувала = непотрібне вкладання коштів. Хоча вчора мене осінила думка, що дана формула не зовсім правильна, адже якщо 8 березня прирівняти до того як ходить більшість вірян в церкву – то можна було б не скупитися на витрати. Тобто ні для кого не секрет, що в основному люди ходять до церкви по великим релігійним празникам із думками «раз в рік ходжу, то можна дати на церкву більше грошей ніж інші». Тому якщо я не дарую дружині квіти раз в тиждень (місяць) чи просто коли гарний настрій, то можу розкошелитися раз в рік купити багато квітів «так щоб пам’ятала цілий рік». Ех, якби ця запізніла думка прийшла на тиждень раніше, то не «парив» би я собі мізки і зустрів жіноче свято в нормальному настрої разом з дружиною. А так, звичайно ж я догодив своїй коханій, але для мене вже не було святкового настрою, бо вся енергія та натхнення пішло на вибір подарунка та способу його вручення.

Але нічого свято позаду, йду на роботу, мугикаю під ніс пісню В. Павліка, слухаю щебетання пташок в парку і так добре мені. Саме головне знову не роблю висновків з цього року, а знову думаю, що все найгірше позаду і знову забуваю про 8 Березня рівно до 24 лютого.

Ігор Жук


Коментарі вимкнені.