В тернопільській ОДА розпочалась запекла війна

В тернопільській ОДА є “псевдо рада”, стверджують Представники Громадської Ради при Тернопільській обласній державній адміністрації.

Представники громадськості надзвичайно обурені та збентежені щодо даного факту, адже настільки не професійно та не легітимно в області ніхто ще не поступав. На посади в «псевдо раді» призначені сестра одіозного екс-нардера від Партії Регіонів Ореста Муца – Ярослава П’яла та Василь Фіялка, який на окрузі Муца цілеспрямовано працював проти його конкурентів. Таке лобі “Муців” в раді викликає щирий подив. Перетворивши раду в піар-групу для сім`ї колишнього нардепа Ореста Муца, фактично декілька людей ведуть свою особисту політичну гру, підписуючись за представників громадськості Тернопільщини, що є не правдою.

Тому  представники громадськості, що Громадська рада при ОДА повинна бути посередником у спілкуванні представників недержавних організацій з керівництвом області. Сьогодні ж їхс штовхають на непотрібні конфлікти та війни, а також їхніми іменами ведуть політичні ігри та займаються само піаром.

“Закликаємо обласну державну адміністрацію та ініціативну групу із створення громадської ради провести зібрання відповідно до норм Постанови Кабінету Міністрів України № 996, на якому обрати керівництво та затвердити положення ради”, – наголошують Представники Громадської Ради.

 

Коментарі вимкнені.