Лицем в землю або Face Dawn по-тернопільськи

Для багатьох уже звичним стало те, що більшість новинок і революційних ідей ми запозичуємо із Заходу. Це рівносильно стосується і телепрограм, і музики і розваг. Аналогічним способом поширюється в Україні серед молоді розвага під назвою “Lying Down Game” або ще як її називають в народі – “Face Down Game”. Перекладемо дослівно і отримаємо – «Гра лицем додолу».
Правила гри Lying Down Game досить прості: молодь шукає цікаве і нестандартне місце для зйомки, потім наскільки це можливо лягає рівно лицем донизу, руки «по швам», стопи перпендикулярно до землі, а в цей момент фотограф збоку робить чудове фото на пам’ять. А от якщо до цього всього додати якомога більшу кількість учасників і спостерігачів, то виходить взагалі цікаве видовище.
Творцями Face Down Game вважають Гаррі Кларксона та Крістіана Лангдона. Спочатку вони просто дивували і розважали людей, майстерно падаючи на вулиці лицем додолу. Згодом вони створили групу у Facebook і були приємно здивовані, яку популярність серед відвідувачів викликала їхня гра. Тому, не гаючи часу вони зареєстрували авторські права на гру Lying Down Game. Для участі в Face Down Game не обов’язково створювати ефект випадковості як це роблять у флешмобах (примітка Флешмоб – це заздалегідь спланована масова акція, у якій велика кількість людей оперативно збирається у громадському місці, протягом декількох хвилин виконує обговорені дії і потім швидко розходиться.), а достатньо просто лежати і мужньо витримувати погляди оточуючих, які звичайно дивитимуться на вас, як на диваків.

У світі гра з’явилась ще у 2006 році, а от в Україну потрапила зовсім нещодавно. В Тернополі один з найбільших Face Down в відбувся під час зустрічі твіттерян TwiTerEvent 22-23 січня 2011 року.
Долучитись до фанатів гри Face Down можна з допомогою офіційною групи у “Facebook” і “В Контакте“. А до вашої уваги підбріка цікавих кадрів від учасників гри з усього світу.

Андрій Бест

-1 thoughts on “Лицем в землю або Face Dawn по-тернопільськи

 • 19:26 | 2.02.2011 о 19:26
  Permalink

  Прикольно, треба спробувати самому поробити такі фотки.

 • 20:37 | 2.02.2011 о 20:37
  Permalink

  Важко зрозуміти суть даного руху, але виглядає гонсько) особливо голим тілом на снігу)

 • 01:58 | 3.02.2011 о 01:58
  Permalink

  суть в тому, щоб не заглиблюватися в суть питання “А нафіга?”

 • 23:43 | 9.02.2011 о 23:43
  Permalink

  оо, тут навsть э моя фотка!!! (там де Ваня біля кулі Тернопільського театру)

  а стаття гарна. Я ФейсДаун таж тепер несу в амси) він приккольний! хоча, на півдні України ще не розвинутий…

  • 11:48 | 10.02.2011 о 11:48
   Permalink

   Не тільки на Півдні, він по цілій Україні ще не розвинутий)

Коментарі вимкнені.