Примітивні і обмежені музичні продюсери думають, що слухачі нічого не “шарять”, – чому “Правицю” не пустили на “Голос країни”

13495277_10209355155498948_274479523290369184_n

19 червня музичний гурт «Правиця», який виконує пісні, які співали сотні років тому, відвідав кастинг головного вокального шоу країни. І виявилось, що їхні пісні не формат. Про це розповідає одна з засновниць гурту, уродженка Тернополя Марта Любчик.

  • Були на відомому кастингу України, там де відбирають кращі голоси. Перший відбір пройшов добре, але коли ми почали співати перед музичним продюсером проекту, за декілька секунд він нас зупинив із фразою,типу: “це все добре, гарне вирішення народних пісень, але це ніхто дивитися не буде. Треба хіт, відомий!” Ну почали ми співати наступну пісню, вже відому Jazmine Sullivan “10 seconds”, і тут знов через декілька фраз нас зупинили, з фразою “ну це не ХІТ, це ніхто слухати не буде, це не впізнавана пісня, народ переключить на другий канал. Ми вам не кажемо, ні, просто вивчіть іншу пісню і прийдіть ще раз”.
    Мене звичайно то вбісило, ніякого самовираження, нав’язування людям своїх смаків. Я знала, шо так воно і є, на різних шоу. Але була надія, шо може шось змінилося…

    Тож ті примітивні і обмежені музичні продюсери думають, що ви слухачі, нічого не шарите, і не здатні сприймати нові пісні і нову музику. І в нас в Україні навіть ніхто не знає пісні “Повіяв вітер степовий”, яку ми теж пропонували виконати.
    Отаке…


Важко описати та обмежити термінами ту музику, що грає гурт Правиця. Це українські народні пісні, які були ретельно та дбайливо відібрані музикантами, щоб після переосмислення отримати нове, оригінальне звучання, яке робить цю музику абсолютно сучасною та актуальною. А ось “продюсерам” не вгодили…

Коментарі вимкнені.