“Про Тернопіль вражень цілий став”, – Ольга Врублевська

Мандрівки тривають! На цей раз вчора я у вельми хорошій компанії подалась у Файне Місто, чи попросту кажучи в Тернопіль.
Вражень – море, чи то правильніше про Тернопіль казати вражень цілий став :)
Місто дуже миле, охайне та компактне. Від вокзалу до центру – рукою подати.
Варто поглянути на Театр ім. Шевченка, який є просто чудесним. Сам театральний майдан є красивим, з чудесними фонтанами і простягається аж до пам’ятника Соломії Крушельницькій.

Але що найбільше варто уваги в Тернополі – це звісно став! О, це водойма неосяжних величин, яка простягнулась у всій красі і милує око. Можна чудово прогулятись вздовж ставу, а ще зайти на милий острівок закоханих.
Також я каталась на кораблику, коштує це задоволення зовсім недорого – 10 гривень за пів години, але можна оглянути місто зі ставу і просто полюбуватись водним пейзажем.
Через Тернопіль простягається головна вулиця Руська, крокуючи по якій можна побачити життя тернополян і просто звернути у гарненькі пішохідні вулички.
А ще я подалась у Старий Парк, де є монументи слави Великої Вітчизняної та стоять бойові машини.
Минаючи цей парк і крокуючи далі доходиш до літака, ну це описати важко, варто побачити. А неподалік від літака є парк з атракціонами (мені навіть за самим розташуванням нагадав львівський парк Культури). Там є змога покататись на колесі огляду. Щоправда, вид з колеса не з найкращих – побачити місто заважають розрослі дерева, та сама проблема, що й у нас на Високому Замку.
Загалом, находилась, налюбувалась і натішилась досхочу, на прощання кинула монетку у став, аби повернутись туди ще…
Рекомендую до візиту, залишить лиш приємні враження! :)
На останок хочу висловити велику подяку Ігореві Воробусу – оскільки він свого часу був у Тернополі я звернулась до нього з проханням описати на що варто глянути, а він дуже люб’язно відгукнувся і навіть склав навіть цілий маршрут куди варто йти.
22.07.2013

З файним настроєм! ;) 
Ольга Врублевська

Коментарі вимкнені.