“Партія регіонів тріумфально виграє вибори-2012” – експерт

Партія регіонів виграє парламентські вибори 2012 року, проте потім може розпочатися процес її дезінтеграції і загальний розвал парламенту.

Таку думку висловив вільний експертВолодимир Золотарьов.

“Партія регіонів тріумфально виграє вибори-2012 … Але проблеми з цією перемогою тільки почнуться. Введення мажоритарних місць в парламенті підірве партійну дисципліну, і все буде визначатися не ідеологією партії, а близькістю до того чи іншого високопосадовця особі. І це може почати процес розпаду великих партій, в першу чергу – партії-переможця. У самій Партії регіонів є групи інтересів, конфліктуючі між собою, і ми можемо стати свідками цікавого політичного катаклізму”, – вважає експерт.

Раніше повідомлялося, що перший заступник голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді Михайло Чечетов заявив, що представники парламентської більшості не дозволять опозиціонерам використовувати парламент як інструмент для політичної реклами.
Багнет

 

-1 thoughts on ““Партія регіонів тріумфально виграє вибори-2012” – експерт

  • 15:30 | 3.09.2011 о 15:30
    Permalink

    Навіщо гризтись майбутнім, якщо можна робити щось хороше сьогодні. Можливо ми навіть не доживемо до 2012. Чи варто гризтись? Звичайно ні. Нехай собі щось там щось думає, прогнозує.
    Бог добрий.

Коментарі вимкнені.