Щотижня жителі Західної України говорять більше мільярда хвилин по телефону

Впродовж 2011 року «Київстар» здійснював модернізацію мережі мобільного зв’язку на території Західної України. Протягом січня-грудня компанією було збудовано 250 базових станцій у всіх 8 областях Західної України, які розширили покриття та суттєво збільшили пропускну здатність мережі.

Розширення покриття та ємності мережі проводиться у рамках програми з підготовки мережі до чемпіонату Європи з футболу, який відбудеться в Україні у 2012 році.

При плануванні та побудові базових станцій особлива увага приділяється забезпеченню надійного та якісного зв’язку на основних автомобільних шляхах регіону, в пунктах перетину державного кордону, залізничних вокзалах та транспортних терміналах, а також на території, прилеглій до стадіону «Арена Львів» у Львові, де відбудуться ігри чемпіонату.

Завдяки проведеним заходам із збільшення ємності мережі у районі стадіону «Арена Львів» «Київстар» забезпечив своїх абонентів надійним зв’язком під час урочистого відкриття стадіону, а також тестового товариського матчу між збірними України та Австрії. До початку чемпіонату компанія планує збудувати базову станцію поблизу «Арени Львів», а також у новому терміналі Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького.

Заступник директора з технічних питань Львівської філії «Київстар» Володимир Тютюнник:

«Забезпечення якісним та надійним мобільним зв’язком є одним з основних пріоритетів «Київстар». На сьогодні фахівці компанії докладають максимум зусиль для того, щоб наші абоненти могли безперешкодно користуватися мережею компанії у будь-який час».

Мережа «Київстар» у Західній Україні працює у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Волинській, Рівненській, Закарпатській, Чернівецькій та Хмельницькій областях. Щотижня через неї здійснюється більше мільярда хвилин телефонних розмов та передається 28 терабайт даних.

Коментарі вимкнені.