Виключити Ющенка – увімкнути Україну

Комітет опору диктатурі вимагає виключити Віктора Ющенка з партії Наша Україна інакше очільники комітету погрожують прибрати з нього партію Наша Україна. Чесно кажучи, виклик дуже серйозний, адже КОД вже став своєрідним штампом «БЕЗ ГМО» для політичних партій. І тільки та сила може рахуватися опозиційною яка витримує критику лідерів КОДУ. Причина ж незадоволення: несправедливі свідчення Віктора Андрійовичу та його правої руки Юрія Єханурова у справі Тимошенко. Дивна закономірність. У Ющенка та Януковича якісь дивні неукраїнські друзі Єхануров, Азаров – це що специфічна президентська хвороба?

Преса вже досить смачно розстріляла екс-президента, вслід за артобстрілом яйцями по «лідеру нації» прихильниками опозиції біля двору Печерського суду. Отже, і яйцями і словом Ющенка вже відправили на політичну пенсію. Лишилося освятити це рішенням рідної партії. Я б хотів звернути увагу на можливі наслідки такого дійства і звернутися до керівництва Нашої України, з пропозицією. Після виключення духовного батька, зробіть ще один своєчасний і логічний крок – долучіться до якоїсь опозиційної партії – Фронт Змін або Батьківщини. Цього сезону це модно, адже самий модний політик України Сергій Тигіпко так і зробив. Проте, навряд чи хтось усіх прийме…

Чи має право людина, що фактично п’ятнадцять років, так або інакше, керувала державою, і, від якої залежить хід історії України, на надсуб’єктивну думку щодо цього процесу? У цьому і є проблема Віктора Андрійовича – у надмірному суб’єктивізмі та політичному егоїзмі. Свого часу він повірив у свій же міф, що після помаранчевої революції Україну наче прокип’ятили, прибрали все негативне і, тепер, вона самостійно без «президентської руки» знову відродиться як країна, як держава, як нація. Пасіка, глечики, безтурботне президентство. Ні, він мав вийти до людей та сказати: У мене не буде прем’єрів, я закочую рукава вище ліктів і буду працювати і прем’єром і президентом, я здоровий, молодий, професійний. Це зрозуміла б Юлія Володимирівна, її може навіть влаштувало б місце очільниці МВС.

Сьогодні екс-президент розуміє, що неадекватні свідчення проти Тимошенко для нього наче можливість заховатися у панцир, а ще, розраховувати, з часом, на якусь політичну гру: чи то у зручну опозицію, чи то у прем’єра, чи у голову верховної ради. Нажаль у його оточені немає кому попередити: з часом прийде і його черга відповісти перед законом. Передумови для цього у «регіоналів» знайдуться. Наприклад, не задекларовані бджоли або щось подібне. А гри не буде, бо не буде Ющенка у ВРУ і позапарламентському політикуму. Ми є свідками того, як з політики назовсім йде важковаговик, за ним настане час багатьох інших. Система зжере протягом наступних 5-7 років багатьох, адже режим Януковича буде вимагати від них незручних позицій. Так народиться нова еліта України, нові лідери, так «увімкнеться Україна».

Коментарі вимкнені.