Ціни на ярмарках у Тернополі влаштовували не всіх (відео)

Дешевше на 15-20% продавали сільськогосподарську продукцію в суботу, 10 листопада, на ярмарках, які відбувались у різних частинах Тернополя. Віддавали її за ціною виробника.

Підприємці на ярмарок з’їхались із усієї Тернопільщини. Ірина Лиса — із Зборівщини, там її родина тримає 70 сімей бджіл. Мед мають і для себе і на продаж. Віддають по 30 гривень за кілограм — дешевше, ніж зазвичай продають на ринку.

– Є лісовий, майський, гречаний і гречка з розторопшею. Каждий мед має свої свойства і вкус, — розказує Ірина Лиса, яка продає мед.

Тернополяни ярмарок хвалять, кажуть, ціни справді дешевші, ніж на ринку чи у магазинах:

– М’ясо набагато дешевше. Порядка 7-8 гривень дешевше м’ясо. Ну морква в «Барвінку» 1,87, тут 2 гривні, але тут краща морква, приміром. Мід дешевший, меду дуже бугато, дуже вдячний, мід хороший.

Проте, є і такі, яким ярмаркові ціни — зависокі.

– Масло вот топленое 21 гривен, а в нуклесе — 17. Разница? Можна куплять пенсионеру, а? /// Хлеб — 3,75, у нас вон в магазине житно-пченичній — 3,25 — 50 копеек пенсионеру — на каждой буханке.

Начальник управління агропромрозвитку Тернопільської облдержадміністрації Андрій Хома теж прийшов на ярмарок — подивитись, як проходить. Каже, що це один із найпотужніших ярмарків, які провели цьогоріч. Додому купив хліб, рибу та ковбасу, пише тв4.

– Я не рахую, скільки я зекономив. Це шоб рахувати це вже треба думати над цим — зекономив чи не зекономив. Я бачу, що дешевше, тай купляю. Навіть не то шо дешевше, навіть якби було дорожче, я би купив зараді того, що я прийшов на ярмарок, — каже начальник управління агропромрозвитку Тернопільської облдержадміністрації Андрій Хома.

Суботній ярмарок, за словами організаторів, був одним із найвдаліших, які проводили цьогоріч. В середньому виробники продають на них сільськогосподарської продукції на 5 мільйонів гривень, пишуть Новини Тернопіль.

Comments are closed.