Хто з депутатів міської ради не може обійтися без помічників? (офіційний документ)

«Юридична допомога» виконує свої обіцянки і розпочинає розповідати, а що ж приховують чиновники “у шафах”. Сьогодні оприлюднюємо список, з якого ви дізнаєтеся, скільки помічників мають депутати Тернопільської міської ради. Запрошуємо в коментарях висловлювати свою думку, чи ефективна їх допомога.

Депутатів Тернопільської міської ради є 60, кожен з яких мають свої помічників. Так нагадаємо, що про права та обов’язки помічників депутатів ми писали раніше.

Хочемо почути ваші думки щодо діяльності депутатів ТМР та їх помічників.

Мар’яна Зварич, новини Тернополя «Погляд»


-1 thoughts on “Хто з депутатів міської ради не може обійтися без помічників? (офіційний документ)

 • 13:41 | 18.07.2012 о 13:41
  Permalink

  Двічі звертався до депутата Костів І.Є., який як виявляється ще має 2-х помічників, але нажаль вже другий рік відповіді так і не отримав. Але він у своєму “робочому” зошиті помітку робив. От така тяжка депутатська праця. Так що в кого є які питання до цього депутата, відповіді недочекаєтесь … вивчає питання роками.

 • 14:45 | 18.07.2012 о 14:45
  Permalink

  Костів не виняток… простому жителю Тернополя не можливо достукатися до місцевих депутатів за будь-якою допомогою… є тільки декілька депутатів, які справді працюють на благо Тернопільської громади…

 • 15:37 | 18.07.2012 о 15:37
  Permalink

  Сам особисто звертався до пана Костіва, зверталися і з колективною заявою, депутат адекватно і в швидкі строки реагує та допомагає вирішувати питання. Велике йому дякую.

Коментарі вимкнені.